Kine

Kine

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 5.0
PS4 -
XONE -
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Chump Squad
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
17.10.2019
Europa:
17.10.2019
Polska:
17.10.2019
Producent:
Chump Squad
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
17.10.2019
Europa:
17.10.2019
Polska:
17.10.2019

Kine - opis gry

Kine to gra logiczna wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Chump Squad. Tytuł ukazał się na komputerach, konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz platformie Google Stadia.

Kine to gra logiczna, w której przejmujemy kontrolę nad robotami-instrumentami muzycznymi. W grze występują trzy postacie, bęben Quat, akordeon Roo oraz puzon Euler, które próbują połączyć siły, by stworzyć zespół muzyczny i odnieść wielki sukces. W trakcie zmagań śledzimy ich perypetie na drodze do tego ambitnego celu.

Nasze zadanie podczas rozgrywki nie jest wydumane. Zmagania toczą się na niewielkich planszach podzielonych na kwadratowe pola. Rzecz polega po prostu na tym, by dostać się w wyznaczone miejsce, co sprawi, że będziemy mogli przejść dalej i kontynuować zabawę na nowym, trudniejszym poziomie. Wyzwanie sprowadza się do tego, jakim sposobem zrealizować cel. Jak wspomniano, każdy postać to inny instrument, a co z tym idzie - inaczej porusza się on po planszy (dla przykładu Roo może się rozciągać). 

Na niektórych levelach kierujemy tylko jednym podopiecznym, na innych bohaterowie muszą natomiast połączyć siły. Wraz z czasem łamigłówki stają się oczywiście coraz bardziej wymyślne i trudniejsze, jednak wielkość samych lokacji pozostaje stosunkowo niewielka, dlatego łatwiej jest eksperymentować. Warto wspomnieć, iż to, jak sobie radzimy, odbija się na przygrywającym w tle utworze. Jeśli czynimy postępy, muzyka robi się żywsza.

Poza ‘głównymi’ planszami przygotowano także poboczne aktywności, w których poznajemy bohaterów z nieco innej strony. Dla przykładu jedno z takich wyzwań symulować ma nudną pracę w biurze, dlatego w jej trakcie musimy wykonywać monotonne czynności. Narracja generalnie nie przytłacza nadmiarem informacji, ale jak na grę logiczną jej styl bynajmniej nie jest też minimalistyczny. 

Wideo - Kine

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper