KeyWe

KeyWe

6,2
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 6.7
XSX|S -
NS 4.0
PC -
PS4 6.5
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Stonewheat & Sons
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.08.2021
Europa:
31.08.2021
Polska:
31.08.2021
Producent:
Stonewheat & Sons
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.08.2021
Europa:
31.08.2021
Polska:
31.08.2021

KeyWe - opis gry

KeyWe to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez studio Stonewheat & Sons i wydana przez Sold Out. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. 

Rozgrywka - KeyWe

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Stonewheat & Sons pozwala nam przejąć kontrolę nad dwoma ptakami kiwi, Jeffem i Debrą, pracującymi na poczcie. Ich zadanie jest w założeniach proste: współpracować i dołożyć wszelkich starań, by przesyłki dochodziły do adresatów na czas.

Podczas właściwych zmagań kierujemy wspomnianymi podopiecznymi próbując wykonywać rozmaite obowiązki charakterystyczne dla pocztowca. Jest ich zasadniczo kilka rodzajów: wstukiwanie wiadomości na maszynie do pisania, adresowanie i wysyłanie paczek, klecenie zdań za pomocą naklejek z określonymi słowami czy wysyłanie listów. W teorii wytyczne są proste, w rzeczywistości jednak niekiedy trzeba się poważnie napocić. Jeff i Debra poruszają się po niewielkich trójwymiarowych planszach wypełnionych pocztową maszynerią i bibelotami. Przyciski z poszczególnymi literkami porozrzucane są dla przykładu po całej mapce, podobnie zresztą wspomniane naklejki.

Akcja rozgrywa się na przestrzeni trzech pór - praca pary głównych bohaterów rozpoczyna się gorącego lata, a kończy zimą. Fakt ten ma bezpośrednie przełożenie na rozgrywkę, urozmaicając (a raczej utrudniając) nam wykonywanie zadań. Przykładem tego jest chociażby piasek, w których zapadają się kiwi po chwili bezczynności, czy zasłaniające widoczność owady.

Po wykonaniu zadania jesteśmy oceniani. W zależności od tego, jak nam poszło, otrzymujemy znaczki w trzech kolorach: brązowym, srebrnym, złotym. Te zaś można wymieniać na przedmioty kosmetyczne modyfikujące wygląd podopiecznych. 

Wymagania sprzętowe - KeyWe

Minimalne:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - KeyWe

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper