Spark the Electric Jester 3

Spark the Electric Jester 3

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Feperd Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
15.08.2022
Europa:
15.08.2022
Producent:
Feperd Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
15.08.2022
Europa:
15.08.2022

Spark the Electric Jester 3 - opis gry

Spark the Electric Jester 3 to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez niezależne studio Feperd Games. Tytuł ukazał się na komputerach PC. 

Rozgrywka - Spark the Electric Jester 3 

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja studia Feperd Games nie zaprząta sobie głowy fabułą. Gra pozwala nam przejąć kontrolę nad błaznem Sparkiem, którego poznajemy, gdy pędzi malowniczą autostradą uciekając przed ścigającymi go robotami. 

Po tej krótkiej zręcznościowej sekcji przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad głównym bohaterem. Rozgrywka żywo przypomina tutaj trójwymiarowe części serii Sonic the Hedgehog. Nasz podopieczny dysponuje umiejętnością sprintu, samonaprowadzającym atakiem pozwalającym wyeliminować słabszych przeciwników, a także kilkoma innymi zdolnościami ofensywnymi (jedną z nowości w trójce jest wskaźnik combo). Tempo rozgrywki jest bardzo szybkie. Nasz podopieczny przez znaczną czasu pędzi na złamanie karku przed siebie, omijając przeszkody, pokonując pętle, ślizgając się po poręczach, korzystają z porozmieszczanych na planszach boostów jeszcze bardziej zwiększających jego prędkość itd. Od czasu do czasu zabawę urozmaicają sekcje, w trakcie których kierujemy pojazdami.

Plansz jest mniej niż w części drugiej, jednak w trójce są one bardziej rozbudowane. Łącznie na przejście czeka tu osiem lokacji. Kolejne lokacje wybieramy z poziomu mapy świata, jednak zaznaczyć warto, że odblokowanie levelu wymaga posiadania specjalnych medali.

Wideo - Spark the Electric Jester 3

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper