Just Cause 3: Bavarium Sea Heist

Just Cause 3: Bavarium Sea Heist

7,0
7 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS4 7.8
XONE 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Avalanche Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Otwarty świat
Premiery
Świat:
10.08.2016
Europa:
10.08.2016
Producent:
Avalanche Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Otwarty świat
Premiery
Świat:
10.08.2016
Europa:
10.08.2016

Just Cause 3: Bavarium Sea Heist - opis gry

Just Cause 3: Bavarium Sea Heist to trzecie duże rozszerzenie do gry Just Cause 3. Podobnie jak ‘podstawka’, było ono dostępne na komputerach oraz konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360. Za jego produkcję odpowiadało studio Avalanche.

Fabularnie akcja rozszerzenia rozgrywa się tuż po wydarzeniach ukazanych w Mech Land Assault, czyli drugim rozszerzeniu, zwieńczonym przez cliffhanger. Bavarium Sea Heist zabiera nas w nowe miejsce, na wody West Medici, gdzie znajduje się Stingray, tajemniczy ośrodek prowadzący badania nad elektrycznością i pogodą należący do podejrzanej korporacji Eden. Rico musi z naszą pomocą zbadać co tam się dzieje. DLC nie wymaga przejścia ‘podstawki’. Do dodatkowego contentu mamy dostęp po wykonaniu kilku misji z głównej kampanii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oprócz nowej miejscówki, którą przyjdzie nam odwiedzić, oraz  -- co z tym idzie -- kilku dodatkowych misji trzeci dodatek do Just Cause 3 oferuje też kilka innych atrakcji. Główny bohater otrzymuje do dyspozycji nowy pojazd - motorówkę o nazwie Loochador, która wyposażona jest w wyrzutnie rakiet i miniguna. Bardzo dobrze sprawdza się ona w starciach z jednostkami należącymi do Blach Hand Fleet. Drugie novum to nowa pukawka - przywodząca na myśl strzelbę broń o nazwie Eden Spark, która pozwala razić nieprzyjaciół wyładowaniami elektrycznymi.

Co więcej, do tego dochodzi również zupełnie nowe wyzwania (“Boat Invader”). Polega na zestrzeliwaniu nadciągających nieprzyjaciół. Jego zaliczenie pozwala odblokować części, za pomocą których da się modyfikować działanie Eden Spark.

Wideo - Just Cause 3: Bavarium Sea Heist

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper