Jumanji: The Video Game

Jumanji: The Video Game

5,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 5.0
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Funsolve
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.11.2019
Europa:
15.11.2019
Producent:
Funsolve
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.11.2019
Europa:
15.11.2019

Jumanji: The Video Game - opis gry

Jumanji: The Video Game to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Funsolve i wydana przez Outright Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja Funsolve została wydana mniej więcej w tym samym czasie, w którym na ekrany film wszedł film “Jumanji: Następny poziom”. Gra czerpie z niego pewne inspiracje i elementy. Przede wszystkim występują tu te same postacie: dr Smolder Bravestone, profesor Sheldon "Shelly" Oberon, Franklin Finbar oraz Ruby Roundhouse. Na początku zmagań wybrać możemy dowolną z nich. Grać możemy sami lub z maksymalnie trzema innymi osobami w trybie wieloosobowym.

Dalsza część tekstu pod wideo

Schemat rozgrywki jest z grubsza taki sam niezależnie od poziomu. Najpierw drużyna składająca z czterech wspomnianych bohaterów musi odnaleźć cztery artefakty, radząc sobie w międzyczasie z różnorakimi niebezpieczeństwami. Pozwoli to otworzyć drzwi prowadzące do obelisku, który -- czerpiąc energię ze znalezionych wcześniej artefaktów -- umożliwi kontynuowanie przygody. Nie jest to jednak aż tak proste: postać z przedmiotem musi znajdować się w pobliżu obelisku, a jakby tego było mało, atakować nie przestają nas wówczas przeciwnicy. Co warto dodać, grywalne postacie różnią się nieco umiejętnościami, a także mogą przekazywać artefakty innym, jeśli sytuacja tego akurat wymaga.

Tutejsza ‘kampania’ składa się z czterech głównych lokacji, natomiast każda z nich to pięć pomniejszych miejscówek. Podczas zabawy odwiedzamy m.in. dżunglę czy region górski. Jumanji: The Video Game nie posiada fabuły. W grze zaimplementowano jednak system progresji wydłużający żywotność zabawy. Dzięki niemu wraz z postępami odblokowujemy dodatkową zawartość, np. nowe stroje dla naszych podopiecznych.

Wideo - Jumanji: The Video Game

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper