Ice Age: Scrat's Nutty Adventure

Ice Age: Scrat's Nutty Adventure

5,7
7 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0
PS4 6.1
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Blue Sky Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
18.10.2019
Europa:
18.10.2019
Polska:
18.10.2019
Producent:
Blue Sky Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
18.10.2019
Europa:
18.10.2019
Polska:
18.10.2019

Ice Age: Scrat's Nutty Adventure - opis gry

Ice Age: Scrat's Nutty Adventure to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez studio Blue Sky Studios i wydana przez Outright Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja Blue Sky Studios/Outright Games powstała na podstawie popularnej serii filmów animowanych “Epoka lodowcowa”. Głównym bohaterem gry jest Scrat, szablozębna wiewiórka. Po tym, jak jego skarb, czyli drogocenny żołądź, zostaje zamknięty wewnątrz Świątyni Scratazońskiej, Scrat zostaje zmuszony, by wyruszyć w długą i niebezpieczną podróż celem dobrania się do zgubionego przysmaku. Konkretnie: będzie on musiał najpierw znaleźć cztery tzw. Kryształowe Żołędzie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Scrat's Nutty Adventure to pod względem rozgrywki trójwymiarowy platformer. Nasz podopieczny posiada kilka podstawowych umiejętności, takich jak skakanie, turlanie się, ciskanie obiektami czy parę ataków przydających się do starć z różnymi rodzajami przeciwników. Na tym jednak nie koniec. Po zaliczeniu jednego ze światów/obszarów, co zwieńczone jest batalią z bossem, otrzymujemy jeszcze dodatkowe zdolności, np. podwójny skok czy podnoszenie ciężkich obiektów, dzięki czemu jesteśmy się w stanie dostać do miejsc, które wcześniej były poza naszym zasięgiem. 

W trakcie zmagań odwiedzamy różne miejscówki, także te znane z filmów. Znajdziemy tu między innymi pokryte śniegiem góry, lasy czy jeziora lawy. Zabawę urozmaicają od czasu do czasu sekcje zręcznościowe w rodzaju spływu rzeką czy skoków z dużych wysokości. 

Oprócz omijania przeszkód i walki zbieramy także znajdźki w postaci fioletowych kryształów, które odblokowują różne bonusy (np. ilustracje w menu głównym), lub szukamy kluczy.

Całość można ukończyć w mniej więcej trzy-cztery godziny.

Wideo - Ice Age: Scrat's Nutty Adventure

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper