Juiced

Juiced

6,9
35 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.6
PS2 7.1
XBOX 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Juice Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
13.06.2005
Europa:
17.06.2005
Polska:
30.06.2005
Producent:
Juice Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
13.06.2005
Europa:
17.06.2005
Polska:
30.06.2005

Juiced - opis gry

Juiced to zręcznościowa gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Juice Games i wydana przez THQ na komputery osobiste, PlayStation 2 i Xboxa. Tytuł inspirował się serią Tokyo Extreme Racer/Tokyo Highway Challenge autorstwa Genki.

Juiced na tapetę bierze temat ulicznych wyścigów. Akcja gry toczy się w fikcyjnej metropolii Angel City. Do wyboru mamy kilka wariantów zabawy, jak arcade czy kariera. Twórcy umieścili w Juiced ponad pięćdziesiąt samochodów istniejących w rzeczywistości, a także dodali rozbudowane opcje tuningu pozwalającą grzebać pod maską i zmieniać wygląd posiadanych aut.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

W arcade możemy rozegrać szybki wyścig lub samemu stworzyć własne zawody korzystając z odblokowanych uprzednio samochodów i tras. Dostęp do tych zdobywamy w Career Mode (karierze). Zaczynamy jako żółtodziób, ale z czasem, wraz z osiąganymi sukcesami, możemy otrzymać propozycję od jednej z ekip ścigających się po Angel City. Atrakcji jest sporo: wyścigi z punktu A do punktu B, popisówy testujące nasze umiejętności, możliwość obstawiania wyników, rywalizacja drużynowa (mamy wówczas wpływ na poziom agresywności kolegów) itd. W trakcie rozgrywki zdobywamy respekt lidera drużyny, który zależny jest od zniszczeń samochodu i od naszej własnej kolekcji.

 

Juiced oferuje też oczywiście multiplayer dla maksymalnie sześciu osób. Każda platforma umożliwia prowadzenie rywalizacji przez internet. Co więcej, dostępne są również rankingi, w których najłatwiej poprawić pozycję pokonując osoby wyżej notowane od nas.

Wideo - Juiced

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper