Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles

Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles

8,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Epic Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
2000
Europa:
2000
Polska:
2000
Producent:
Epic Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
2000
Europa:
2000
Polska:
2000

Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles - opis gry

Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles to gra platformowa autorstwa Epic Games wydana przez Project Two Interactive na Windowsa. Z powodu bankructwa wydawcy tytuł ukazał się w 2000 roku w niewielkim nakładzie - najpierw w Polsce, gdzie za dystrybucję odpowiadał LK Avalon, a później w innych krajach Europy.

Produkcja jest trzecim wydaniem Jazz Jackrabbit 2, gry platformowej wydanej oryginalnie w 1998 roku. W ramach tego wydania twórcy postawili na usprawnienie pierwszej reedycji tytułu, gdzie zdecydowano się na nowszą wersję silnika -  v1.24 - znaną z Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files. Poza tym, przeniesiono zawartość z tamtego dodatku, czyli jest to przedstawiciel gry platformowej, gdzie twórcy postawili na schemat zimowy i Jazz Jackrabbit, Spaz (brat Jazza) lub dodana w ramach tej wersji Lori (siostra Jazza) walczą z żółwiami oraz ich współpracownikami w świątecznej scenerii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Poza główną zawartością, produkcja wspiera także JCS (Jazz Creation Station, narzędzia deweloperskie dla graczy do tworzenia map), a także tryb sieciowy. W tym jest zarówno rozgrywka lokalna jak i przy pomocy Internetu.

Później tytuł - wraz z wersją z 1999 roku oraz jedną z modyfikacji - trafił do cyfrowej dystrybucji na platformie GoG, gdzie to stanowi część Jazz Jackrabbit 2 Collection.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper