Jazz Jackrabbit 2: Holiday Hare 98

Jazz Jackrabbit 2: Holiday Hare 98

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Epic MegaGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
1998
Producent:
Epic MegaGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
1998

Jazz Jackrabbit 2: Holiday Hare 98 - opis gry

Jazz Jackrabbit 2: Holiday Hare 98 to gra platformowa autorstwa Epic MegaGames (obecnie znane jako Epic Games) wydana przez Gathering of Developers w 1998 roku wyłącznie w USA tylko na Windowsa. 

Produkcja jest wydaniem Jazz Jackrabbit 2 przeznaczonym wyłącznie na rynek amerykański. Jest to wzbogacona wersja demonstracyjna drugiej odsłony cyklu, gdzie to Jazz (lub jego brat Spaz) walczy z żółwiami oraz wspierającymi ich istotami. Deweloperzy dołożyli pięć nowych obszarów (jest ich łącznie dziesięć) w tematyce typowo świątecznej oraz dwóch nowych przeciwników do eliminacji. W ramach tej platformówki twórcy zdecydowali się także na zawarcie trybu sieciowego (split screen, IPX, lub Internet) do ośmiu graczy w jednym momencie, a projekt gry utrzymany został w 2D z możliwością zmiany rozdzielczości od 400x300 do 640x480.

Zawartość tego tytułu posłużyła do opracowana wydania zbiorczego Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles, która to trafiła do Polski. Wydanie to trafiło w 2017 roku do cyfrowej dystrybucji, gdzie to stanowi część Jazz Jackrabbit 2 Collection (tylko na Windowsa jak to miało miejsce w 1998 roku).

 

 

 

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper