Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files

Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files

8,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Epic Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
1999
Europa:
1999
Polska:
1999
Producent:
Epic Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
1999
Europa:
1999
Polska:
1999

Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files - opis gry

Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files (w wersji roboczej Diamond Edition) to platformówka autorstwa Epic Games we współpracy z Orange Games wydana przez Gathering of Developers (GoD Games) oraz Project-Two Interactive. Produkcja, w tym w Polsce, ukazała się w 1999 roku na Windowsa.

Produkcja jest przeznaczoną na rynek europejski wersją Jazz Jackrabbit 2, gdzie zdecydowano się nie zmieniać ogólnych założeń wersji podstawowej, a jedynie wzbogacić ją o nową zawartość. Jest to więc platformówka, gdzie gracz będzie miał okazję poznać losy Jazza, walecznego królika. Tym razem główny wątek fabularny podejmuje historię przerwanego przez Devana Shella ślubu tytułowego bohatera i Evy Earlong - zamknięty wraz z bratem Spazem Jazz musi najpierw wydostać się z więzienia matki swej niedoszłej żony i ukarać Devana za jego czyny,

Dalsza część tekstu pod wideo

W ramach wspomnianej zawartości zdecydowano się załączyć 9 nowych poziomów oraz kolejną postać, Lori Jazz Jackrabbit - każdy nowy poziom zawiera alternatywną ścieżkę. Po jej ukończeniu gracz może spróbować ukończyć jeden z kilkunastu poziomów stworzonych przez graczy, w tym chociażby "A sting in your tail!". Poza tym można stworzyć własne poziomy, co jest możliwe dzięki załączonemu edytorowi poziomów, Jazz Creation Station.

W 2017 tytuł - jako część Jazz Jackrabbit 2 Collection - trafił do cyfrowej dystrybucji na platformę GoG, 

 

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper