Jay and Silent Bob: Mall Brawl

Jay and Silent Bob: Mall Brawl

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -
NES -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Interabang Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.05.2020
Europa:
07.05.2020
Producent:
Interabang Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.05.2020
Europa:
07.05.2020

Jay and Silent Bob: Mall Brawl - opis gry

Jay and Silent Bob: Mall Brawl to chodzona bijatyka wyprodukowana przez Interabang Entertainment. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach Switch i NES. Był on kontynuacją filmu “Szczury z supermarketu”. 

Jay and Silent Bob: Mall Brawl to kontynuacja znanego filmu “Szczury z supermarketu”, który na ekrany kin wszedł w 1995 roku. Produkcja studia Interabang Entertainment jest jego bezpośrednią kontynuacją. Główni bohaterowie, Jay i Cichy Bob, muszą uciec z supermarketu Eden Prairie Mall po tym, jak trafili tam po zepsuciu nagrania programu telewizyjnego “Truth or Dare”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pod względem rozgrywki Mall Brawl czerpie dużo z serii Kunio-kun czy pierwszych części Double Dragon. Do dyspozycji mamy dwie grywalne postacie. Jay i Cichy Bob dysponują pewnym zestawem ciosów pięściami, kopniakami i chwytami, z których można klecić combosy (po drodze mogą też znaleźć przedmioty mogące posłużyć jako broń). Gdy ta sztuka nam się powiedzie, otrzymujemy gwiazdki, dzięki którym rośnie siła kolejnego ataku. Pomiędzy bohaterami można się także w każdej chwili przełączać jednokrotnym wciśnięciem stosownego przycisku. Patent ten przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy jeden z podopiecznych jest nazbyt poobijany. Będąc w rezerwie, jego zdrowie automatycznie (acz powoli) się regeneruje. 

Poza bitką w grze dodano także sekcje czysto zręcznościowe, gdy pędząc w sklepowym wózku próbujemy omijać stojące na drodze przeszkody. Dostępny jest ponadto multiplayer (kooperacja) dla dwóch osób.

Co warto dodać, Jay and Silent Bob: Mall Brawl wydano także w limitowanej edycji, która zawierała NES-owy kartridż. Dzięki temu grę można było ogrywać na 8-bitowym sprzęcie Nintendo.

Wideo - Jay and Silent Bob: Mall Brawl

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper