James Bond 007: Nightfire

James Bond 007: Nightfire

7,0
43 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.8
PS2 6.9
XBOX 7.2
GC 7.7
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eurocom Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.11.2002
Europa:
29.11.2002
Polska:
15.12.2002
Producent:
Eurocom Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.11.2002
Europa:
29.11.2002
Polska:
15.12.2002

James Bond 007: Nightfire - opis gry

James Bond 007: Nightfire to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Eurocom i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, GameCube, Xbox i Game Boy Advance oraz na komputerach.

Nightfire nie bazuje na żadnym filmie o agencie 007. W produkcji Eurocom James Bond (wizerunku użyczył mu Pierce Brosnan, ale głos podłożył Maxwell Caulfield) próbuje powstrzymać prezesa Phoenix International Corporation, Raphaela Drake’a. Drake bowiem pod przykrywką swojej dobroczynnej działalności polegającej na rozbrajaniu głowic jądrowych usiłuje prowadzić swoje lewe interesy, a w konsekwencji zdobyć kontrolę nad światem.

Nightfire to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, ale czasami, tj. podczas wykonywania niektórych czynności.mamy okazję oglądać naszego podopiecznego w całej okazałości (np. gdy Bond korzysta z gadżetów). W trakcie kampanii odwiedzamy różne zakątki świata, w których interesy robi Drake. Łącznie wszystkich poziomów jest dwanaście. Do dyspozycji mamy rozmaite rodzaje uzbrojenia (pistolety, karabiny maszynowe, karabiny snajperskie, wyrzutnie rakiet, granatniki, materiały wybuchowe) oraz kilka gadżetów, jak zegarek z laserem będącym w stanie otwierać zamki czy telefon pełniący funkcję linki z hakiem. Strzelanie to generalnie nie wszystko - zdarza się też skradanie czy pościgi, podczas których zasiadamy za kierownicą Aston Martina V12 Vanquish. W grze, warto dodać, nie ma samoregenerującego się zdrowia.

Poza singlową kampanią produkcja oferuje także multiplayer dla czterech osób. Występują w nim postacie i lokacje znane z różnych filmów z Jamesem Bondem.

Niektóre wersje Nightfire nieco się od siebie różnią. Na PC, choć fabuła jest w zasadzie ta sama, tu i ówdzie mamy do czynienia z inymi levelami. Co więcej, w multi grać można przez sieć, a także dobrać sobie do rywalizacji większą liczbę botów niż w wersjach konsolowych.

Wideo - James Bond 007: Nightfire

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper