Cold Winter

Cold Winter

6,8
18 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Swordfish Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
11.05.2005
Europa:
03.06.2005
Producent:
Swordfish Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
11.05.2005
Europa:
03.06.2005

Cold Winter - opis gry

Cold Winter to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez brytyjskie Starfish Studios i wydana przez Vivendi na PlayStation 2. Scenariusz do gry napisał Warren Ellis, nagradzany różnymi nagrodami pisarz i scenarzysta.

Gra pozwala nam się wcielić w Andrew Sterlinga, byłego agenta brytyjskiego wywiadu. Andrew zostaje przyłapany na próbie dokonania morderstwa w Chinach, przez co ląduje w więzieniu, w którym oprawcy poddają go torturom. Po pewnym czasie udaje mu się wprawdzie uciec dzięki pomocy byłego kolegi po fachu, jednak, jak się rychło okaże, ten ma inne plany z nim związane i niekonieczne są one bezinteresowne...

 

W Cold Winter śledzimy wydarzenia z perspektywy Sterlinga. Ma on do dyspozycji ponad dwadzieścia broni, a ponadto opcję tworzenia własnego ekwipunku poprzez łączenie zdobytych przedmiotów. Dla przykładu - benzyna, butelka i kawałek materiału pozwalają stworzyć koktajl Mołotowa. Podczas rozgrywki nie musimy sobie zaprzątać głowy medykamentami. W ‘kieszeni’ mamy jeden przedmiot tego typu, którego używamy kiedy przyjdzie na to potrzeba.

 

Jeśli zabraknie nam amunicji albo innych części do majsterkowania, możemy także użyć elementów otoczenia, np. doniczek do rzucania, lub większych obiektów do zablokowania nieprzyjaciół. Gra posiada pewne cechy skradanek, co oznacza, że przeciwnicy reagują na bieżące wydarzenia. Alarm może przywołać posiłki, dlatego warto staranniej planować swoje działania.

 

Cold Winter oprócz trybu fabularnego posiada także multiplayer, w tym opcje sieciowe. Offline mogą grać cztery osoby, online - osiem. Do wyboru jest sześć wariantów rozgrywki, w tym deathmatch i king of the hill.

Wideo - Cold Winter

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper