Insomnia: The Ark

Insomnia: The Ark

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Mono Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
27.09.2018
Europa:
27.09.2018
Producent:
Mono Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
27.09.2018
Europa:
27.09.2018

Insomnia: The Ark - opis gry

Insomnia: The Ark to RPG przygotowany przez studio Mono. Pierwsze informacje dotyczące gry pochodzą jeszcze z 2014 roku – wtedy to autorzy zebrali ponad 90 tysięcy dolarów na stworzenie tytułu, który miał trafić na rynek w przeciągu następnych kilkunastu miesięcy.

Akcja produkcji rozgrywa się na ogromnej stacji kosmicznej nazwanej Object 6, która służy ludzkości do odnalezienia nowego domu. Podróż trwa kilkaset lat, a jej mieszkańcy muszą poradzić sobie z wieloma problemami w oczekiwaniu na dotarcie do „ziemi obiecanej”. Głównym bohaterem jest jeden z mieszkańców Object 6 – mężczyzna natrafi na spisek, który może zakłócić zadanie i zniszczyć marzenia wszystkich ludzi. Podczas rozgrywki protagonista wykonuje najróżniejsze misje, uczestniczyć w walkach, zbierać przedmioty i oczywiście zdobywać nowe umiejętności.

Twórcy zdecydowali się porzucić typowe klasy i oferują „elastyczny system atutów połączony z ogromnym zestawem przedmiotów oraz sprzętu” – wszystkie elementy pozwalają dostosować postać do indywidualnych potrzeb gracza. Walka w Insomnia: The Ark odbywa się w czasie rzeczywistym, ale bardzo istotna jest strategia, ponieważ każde starcie można rozegrać na wiele sposobów – wszystko zależy od posiadanego sprzętu oraz umiejętności.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper