Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Indiana Jones and the Emperor's Tomb

7,8
35 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.9
PS2 8.0
XBOX 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
The Collective
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
25.02.2003
Europa:
28.03.2003
Producent:
The Collective
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
25.02.2003
Europa:
28.03.2003

Indiana Jones and the Emperor's Tomb - opis gry

Indiana Jones and the Emperor's Tomb to gra action-adventure wyprodukowana przez studio The Collective i wydana przez LucasArts. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS2 i Xbox.

Fabuła - Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Akcja produkcji The Collective rozgrywa się w 1935 roku, przed wydarzeniami ukazanymi w filmie “Indiana Jones i świątynia zagłady”. Tym razem tytułowy otrzymuje zadanie odnalezienia tzw. serca smoka, czarnej perły, która według legend spoczywa w grobowcu pierwszego cesarza zjednoczonych Chin, Qin Shi Huangdi. Zleceniodawca, Kai Ti Chan, informuje Indy’ego, że może dać znalazcy niewyobrażalną moc. Kluczowe jest więc to, by nie wpadł on w niepowołane ręce.

Rozgrywka - Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Indiana Jones and the Emperor's Tomb to trójwymiarowa gra action-adventure. Fabularna kampania składa się łącznie z dziesięciu leveli. Nasz podopieczny potrafi biegać, skakać, wspinać się, pływać oraz – rzecz jasna – walczyć, najczęściej z nazistami. Główny bohater potrafi walczyć wręcz posługując się kilkoma kopniakami i uderzeniami ręka, a także korzysta z rozmaitych broni i przypadkowych przedmiotów będących niekiedy pod ręką. Zdrowie regenerujemy natomiast pijąc wodę, której źródła znaleźć można w określonych miejscach.

Indy posiada na podorędziu swój nieodłączny bat. Może on posłużyć i do rozprawy z przeciwnikami, i do chwytania niektórych obiektów. W tym kontekście warto też wspomnieć o nożu mogącym posłużyć do przedzierania się przez gęstą roślinność. Gdy znajdziemy się bliżej obiektu, z którym można wejść w interakcję, pojawi się stosowna ikonka informująca o takiej możliwości.

Co warto dodać, poszczególne wersje gry nie różnią się zawartością.

Wideo - Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper