RTX Red Rock

RTX Red Rock

1,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 1.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
LucasArts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
17.06.2003
Europa:
04.07.2003
Producent:
LucasArts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
17.06.2003
Europa:
04.07.2003

RTX Red Rock - opis gry

RTX Red Rock to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez firmę LucasArts. Tytuł trafił tylko na PlayStation 2, choć według pierwotnych planów miał ukazać się również na GameCube’ie.

Fabuła - RTX Red Rock

Akcja RTX Red Rock rozgrywa się w dalszej przyszłości. Ziemię atakują kosmici nieznanego pochodzenia zwani po prostu LEDs (skrót od Light-Emitting Demons). Bitwa jest wyrównana i obie strony ponoszą ciężkie straty. Ludzkość nawet wygrywa, lecz bynajmniej zagrożenie nie znika z horyzontu. Amerykański wywiad wkrótce odkrywa, że obcy wycofali się na Marsa, gdzie znajduje się ziemska kolonia. Gromadzą tam siły, które mają przeprowadzić kolejną ofensywę. Na miejsce wysłany zostaje major Eugene Wheeler. Początkowo po to, aby wyjaśnić brak łączności z Czerwoną Planetą. W rzeczywistości jednak sprawa jest o wiele poważniejsza.

Rozgrywka - RTX Red Rock

RTX Red Rock to gra action-adventure, której kampania składa się z dziesięciu misji. Przed każdą z nich otrzymujemy wytyczne na temat tego, co powinniśmy zrobić. Przeważnie jest to odnalezienie jakiegoś przedmiotu (ewentualnie przedmiotów), których lokalizacja zostaje zawczasu naniesiona na posiadaną przez nas mapę. W międzyczasie walczymy też z nieprzyjaciółmi, a rzadziej zasiadamy za sterami pojazdów (marsjańskich łazików bądź statków kosmicznych należących do obcych) bądź kontrolujemy roboty.

W trakcie swojej misji major Wheeler natyka się na rozmaite przydatne przedmioty - mniej lub bardziej przydatne. W inwentarzu dzielą się one na trzy rodzaje. Oprócz broni oraz przedmiotów specjalnych są to także różne modyfikacje pozwalające usprawniać zdolności głównego bohatera. Posiada on bowiem mechaniczną rękę oraz oko.

Gra otrzymywała bardzo przeciętne noty w momencie premiery.

Wideo - RTX Red Rock

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper