I Am Bread

I Am Bread

4,7
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 4.5
PC 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bossa Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
25.08.2015
Europa:
25.08.2015
Producent:
Bossa Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
25.08.2015
Europa:
25.08.2015

Recenzja redakcji

Recenzja: I am Bread (PS4)
6.0
Recenzja: I am Bread (PS4)
PS4

I Am Bread - opis gry

I Am Bread to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Bossa Studios i wydana przez Koch Media na komputery osobiste oraz konsolę PlayStation 4. Tytuł pozwalał nam się wcielić w… kromkę chleba.

Gra nie posiada żadnych nadzwyczajnych założeń fabularnych, choć twórcy, mimo oryginalnych założeń, postanowili mimo wszystko opowiedzieć tu pewną historię (kręcącą się wokół niejakiego pana Murtona). Naszym celem jest takie kierowanie kromką chleba, by dotrzeć do tostera. Nie jest to oczywiście takie proste, bowiem kromka nie może się poruszać ze szczególną swobodą.

Do sterowania używamy czterech przycisków. Każdy z nich odpowiada za jeden jego róg kromki. Odwiedzimy przy tym różne pomieszczenia, nie tylko kuchnię, ale też na przykład garaż. Po drodze musimy zważać na rozmaite przeszkody. Kromka nie może wpaść do zlewu, dać się zjeść mrówkom lub spaść na ziemię. O poziomie jej ‘spożywalności’ informuje specjalny wskaźnik. Jeśli przekroczy on pewną wartość, przegrywamy. Stopień trudności generalnie jest dość wysoki. Już pierwszy poziom jest wyzwaniem (przede wszystkim z uwagi na sterowanie), a z czasem robi się jeszcze trudniej. Przejście całej gry wymaga więc sporej dozy samozaparcia.

Produkcja Bossa Studios posiada różne warianty zabawy urozmaicają rozgrywkę, przy czym najważniejszy jest oczywiście Story Mode. Co warto dodać, gra posiada także pewne ułatwienia dla osób nie radzących sobie z przygotowanymi przez twórców wyzwaniami. Jeśli wtopimy na jakimś levelu pewną liczbę razy, kromka będzie mogła otrzymać marmoladę, za sprawą której zyska nietykalność.

Wideo - I Am Bread

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper