Hypercharge: Unboxed

Hypercharge: Unboxed

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digital Cybercherries
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
21.07.2017
Europa:
21.07.2017
Producent:
Digital Cybercherries
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
21.07.2017
Europa:
21.07.2017

Hypercharge: Unboxed - opis gry

Hypercharge: Unboxed to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez studio Digital Cybercherries. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch.

Hypercharge: Unboxed to strzelanina FPP, w której przejmujemy kontrolę nad zabawkowymi żołnierzykami. Akcja rozgrywa się w całkiem zwyczajnym amerykańskim domostwie na przedmieściach, dając nam sposobność odwiedzania sypialni, łazienek, ogrodów, biegania po muszlach klozetowych, biurkach, zeskakiwania ze stosów książek itd.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Digital Cybercherries posiada rozgrywkę stawiającą na multiplayer (zarówno lokalny na podzielonym ekranie, jak i sieciowy), ale grać możemy również w pojedynkę ze sztuczną inteligencją. Głównym wariantem zabawy jest tryb przypominających hordę z wielu innych shooterów. Naszym zadaniem jest ochrona trzech baz na mapie przed kolejnymi -- stawiającymi coraz wyżej poprzeczkę -- falami nieprzyjaciół. Standardowo odpór wrogom dajemy najróżniejszymi rodzajami uzbrojenia, ale są też inne metody - mianowicie budowa fortyfikacji obronnych. W trakcie zmagań gromadzimy monety, a za nie nabywamy nowe obiekty, które posłużą nam jako zasieki. Pieniądze przydają się zresztą nie tylko do tego - możemy też za nie usprawnić bronie i pancerze. Integralną częścią rywalizacji jest eksploracja map, dzięki czemu jesteśmy w stanie położyć ręce na wielu przydatnych rzeczach.

Hypercharge: Unboxed oferuje kilka wariantów, jak klasyczny deathmatch, drużynowy deathmatch czy Plague Mode. Grać może razem maksymalnie osiem osób jednocześnie. Z czasem gromadzimy również punkty doświadczenia umożliwiające odblokowywanie nowej zawartości, np. skinów i przedmiotów służących do kustomizacji postaci.

Wideo - Hypercharge: Unboxed

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper