Demon Pit

Demon Pit

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Psychic Software / DoomCube
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
17.10.2019
Europa:
17.10.2019
Producent:
Psychic Software / DoomCube
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
17.10.2019
Europa:
17.10.2019

Demon Pit - opis gry

Demon Pit to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana wspólnie przez Psychic Software i DoomCube. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Został on wykonany w stylistyce przywodzącej na myśl lata 90.

Demon Pit, podobnie jak gry, na których się wzoruje, nie stawia nacisku na fabułę. Ta pełni tu funkcję wyłącznie pretekstową. Tytuł pozwala nam się wcielić w łowcę demonów, który ze względu na bezmiar swych grzechów zostaje osądzony i trafia do piekła, gdzie staje do walki z niezliczonymi siłami zła.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Psychic Software/DoomCube bazuje na podobnych zasadach co tryby hordy z innych strzelanin TPP/FPP. Nasza postać trafia na arenę, gdzie musi sobie radzić z kolejnymi falami przeciwników - coraz liczniejszych i coraz bardziej niebezpiecznych. To nie wszystko. Zmagania utrudniają też zmiany na planszach. Modyfikacjom pod wieloma względami ulega samo otoczenie. Zmieniają się układy pomieszczeń, a także pojawiają różnego rodzaju przeszkody: lasery, usunięta podłoga ukrywa lawę, a pozycje na nowo powstałych wieżach zajmują snajperzy. Żadna fala nie jest taka sama. Eliminowanie nieprzyjaciół nagradzane jest zaś punktami (ważne jest w tym kontekście utrzymywanie mnożnika na odpowiednio wysokim poziomie).

W Demon Pit dysponujemy dość standardowym arsenałem. Tak jak w wielu innych trybach hordy, także i tutaj rozpoczynamy ze skromnym pistoletem, a następnie zbieramy bardziej śmiercionośne bronie: granatniki, karabiny maszynowe, miotacze płomieni itd. Poza pistoletem wszystkie one posiadają ograniczoną ilość amunicji.

Na uwagę zasługuje także linka z hakiem, której możemy używać, by w błyskawiczny sposób przedostawać się z miejsca na miejsce. 

Gra nie oferuje dodatkowych wariantów rozgrywki (nawet multiplayera). Twórcy zaimplementowali jednak sieciowe rankingi, gdzie trafiają wyniki graczy, którzy zgromadzą najwięcej punktów. 

Wideo - Demon Pit

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper