Hyper Void

Hyper Void

5,3
8 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 5.0
XONE 5.0
PS3 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
IN|Framez Technology Corp.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
08.09.2015
Europa:
08.09.2015
Producent:
IN|Framez Technology Corp.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
08.09.2015
Europa:
08.09.2015

Recenzja redakcji

Recenzja gry: Hyper Void
Igor Chrzanowski

Igor Chrzanowski

7.0
Recenzja gry: Hyper Void
PC PS4 XONE

Hyper Void - opis gry

Hyper Void to strzelanina w typie shmupa wyprodukowana i wydana przez niezależną ekipę IN|Framez Technology. Tytuł ukazał się w cyfrowej dystrybucji na komputerach oraz konsolach PlayStation 3, PlayStation 4 i Xbox One.

Fabuła - Hyper Void

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra posiada (bardzo) szczątkową fabułę, w związku z czym stanowi ona bardziej pretekst dla naszych zmagań.  W Hyper Void zasiadamy za sterami statku kosmicznego o nazwie RM-24, którym odwiedzamy przeróżne zakątki wszechświata i walczymy z rzeszami nieprzyjaciół. To w zasadzie tyle. Co jakis czas pojawia się też wątek wirusa, który bruździ w systemach naszej maszyny.

Rozgrywka - Hyper Void

Hyper Void to czysto arcade’owy shooter, choć w odróżnieniu od klasycznych shmupów, tych horyzontalnych i wertykalnych, kamera ustawiona jest za statkiem, pod kątem, a grafika jest w pełni trójwymiarowa. Na tym różnice jednak się nie kończą. Do dyspozycji mamy trzy rodzaje uzbrojenia, które dostępne są do naszej dyspozycji już na starcie. Innymi słowy, nie musimy zbierać power-upów. Te trzy bronie to blaster, laser oraz bomba. Możemy się pomiędzy nimi swobodnie przełączać, bo różne sytuacje mogą wymagać przedsięwzięcia innych środków. Dostępny jest też dash/przyspieszenie.

Twórcy przygotowali trzydzieści poziomów. W trakcie ich przechodzenia mamy do czynienia z rozmaitymi wyzwaniami. Np. na jednym poziomie doskwierają nam kawałki planety, która została trafiona przez asteroidę. Kiedy indziej walczymy z bossem (bo ci, jakżeby inaczej, też się tutaj pojawiają) ze zmienionym sterowaniem.

Wspomniany wirus nie jest dla picu. Daje on czasami o sobie znać w różny sposób rzucając nam kłody pod nogi. Może to być zmienione sterowanie, dezaktywacja broni albo ograniczenie widzialności.

Gra nie jest długa, ale jej żywotność wydłuża Hyper Mode, tryb, który można odblokować zdobywając pewną liczbę punktów. Poza tym nie ma tu ani multiplayera, ani sieciowych rankingów.

Wideo - Hyper Void

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper