Hidden Agenda

Hidden Agenda

6,6
57 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Supermassive Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
3 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
24.10.2017
Europa:
22.11.2017
Polska:
22.11.2017
Producent:
Supermassive Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
3 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
24.10.2017
Europa:
22.11.2017
Polska:
22.11.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Ukryty Plan (PS4)
7.5
Recenzja: Ukryty Plan (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Hidden Agenda - opis gry

Hidden Agenda (pl. Ukryty Plan) to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Supermassive Games i wydana przez Sony Interactive Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 4. Gra korzystała z aplikacji PlayLink.

Historia opowiedziana w Hidden Agenda koncentruje się na śledztwie prowadzonym przez detektyw Rebeccę Marney i prokurator Felicity Graves, które próbują rozwikłać sprawę tajemniczego seryjnego mordercy nazywanego “traperem”, bo zostawia pułapki na swoje ofiary, tak jak prawdziwy traper zastawia pułapki na zwierzynę.

Produkcji Supermassive Games niedaleko nie brakuje dużo do miana interaktywnego filmu. Gra korzysta z aplikacji PlayLink, która umożliwia granie za pomocą urządzeń mobilnych (smartfonów i tabletów). W zabawie uczestniczyć może nawet sześć osób jednocześnie, choć grać możemy też sami. Nasz wpływ na przebieg wydarzeń rozgrywających się na ekranie sprowadza się przede wszystkim do podejmowania decyzji w określonych sytuacjach. Te z kolei rzutują później na przebieg narracji. Jeśli gramy z kilkoma osobami, wówczas decyduje głosowanie - wybrana zostaje ta opcja, która uzbiera więcej głosów.

W Hidden Agenda nie przejmujemy bezpośredniej kontroli nad postacią, ale oprócz podejmowania decyzji ‘rozgrywka’ czasami stawia przed nami także inne wyzwania, jak strzelanie (polegające na najechaniu kursorem na celownik), które wymaga pewnych zdolności manualnych, czy przeszukiwanie lokacji w poszukiwaniu przydatnych śladów (przejeżdżamy szkłem powiększającym po elementach otoczenia).

Hidden Agenda można ukończyć w mniej więcej dwie godziny. Gra oferuje także bardziej ‘tradycyjny’ multiplayer, w którym jedna osoba otrzymuje specjalną wytyczną i usiłuje nie dać się złapać.

Wideo - Hidden Agenda

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper