Harvest Moon: Seeds of Memories

Harvest Moon: Seeds of Memories

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
Wii U -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Natsume
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia
Premiery
Świat:
13.01.2016
Europa:
13.01.2016
Producent:
Natsume
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia
Premiery
Świat:
13.01.2016
Europa:
13.01.2016

Harvest Moon: Seeds of Memories - opis gry

Harvest Moon: Seeds of Memories to gra reprezentująca gatunek tak zwanych symulatorów życia, w której głównym zadaniem gracza jest zarządzanie farmą. Tytuł ukazał się na komputerach, Wii U oraz urządzeniach mobilnych (była to pierwsza odsłona cyklu wydana na tych sprzętach). Za produkcję odpowiadało Natsume.

Seeds of Memories to pierwsza część Harvest Moon wydana na urządzenia mobilne, ale jej założenia nie uległy zmianie. Produkcja Natsume pozwala nam się wcielić w młodego wędrowca, który postanawia osiedlić się w niewielkim miasteczku i przejmuje porzuconą farmę, mając zamiar przywrócić ją do życia. To jednak nie wszystko. Oprócz codziennej harówki będzie on też musiał pomóc mieszkańcom wspomnianego miasta, którzy utracili swoje wspomnienia.

Grać możemy w swoim tempie, ale trzon rozgrywki to oczywiście zarządzania farmą. Dbamy o uprawy i zwierzęta, a to czego się dopracujemy możemy potem sprzedawać. Otrzymujemy za te pieniądze, a te można wydać na rozbudowę włości lub na lepsze narzędzia. Nie możemy jednak pracować całe dnie. Nasza postać musi mieć też czas na odpoczynek (o jej wytrzymałości informuje wskaźnik staminy).

W świecie gry czas płynie - zmienia się pogoda, pory roku, pojawiają się wydarzenia w których możemy uczestniczyć. Niektóre pory roku, co jasne, nadają się lepiej do pracy na farmie, a niektóre gorzej. Gdy klimat jest nieodpowiedni, możemy poświęcić czas na inne czynności: chodzenie po górach, zbieranie surowców w kopalniach czy łowienie ryb. Przedmioty w ten sposób zdobyte można wykorzystać do różnych celów, np. sprzedać lub komuś podarować.

Podobnie jak w poprzednich częściach Harvest Moon, nawiązywanie relacji z innymi ma duże znaczenie. Jeśli się wystarczająco postaramy, możemy wziąć ślub i spłodzić dzieci. Do tego potrzeba jednak dużego domu, a co z tym idzie sporo pracy.

Wideo - Harvest Moon: Seeds of Memories

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper