Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
27.01.2022
Europa:
27.01.2022
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
27.01.2022
Europa:
27.01.2022

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2 - opis gry

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2 to dwuwymiarowa gra akcji wyprodukowana przez studio Inti Creates. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Był on spin-offem serii Azure Striker Gunvolt.

Fabuła - Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Gra jest bezpośrednią kontynuacją Luminous Avenger iX. Głównym bohaterem jest ponownie Copen, który po zmaganiach ukazanych w pierwszej części wrócił do swojego ulubionego zajęcia - badań. Wkrótce w jego ręce trafia broń stworzona z części i za pomocą technologii nieznanych współczesnych nauce. Okazuje się, że ma ona też inne właściwości. Gdy Copen informuje Kohaku i Lolę o teorii, że tajemniczy przedmiot pozwoli mu udowodnić istnienie alternatywnych światów, nagle rozbrzmiewa głos wzywający pomocy, po czym pojawia się portal, który zasysa bohaterów.

Rozgrywka - Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2 to pod względem rozgrywki dwuwymiarowa gra akcji. Tytuł doczekał się pewnych zmian względem pierwszej części, niekiedy dość istotnych. Raz: Copen może przełączać się między dwoma stanami. Jeden oferuje większą siłę, drugi większą szybkość. Dwa: większy nacisk położono tym razem na walkę w zwarciu. Trzy: nasz podopiecznych do blokowania używa teraz broni Razor Wheel. Wzorem zaś poprzednika niemała część walk toczy się w powietrzu. 

To nie wszystkie zmiany. W zmaganiach Copenowi może pomagać Lola, który jest w stanie regenerować zdrowie głównego bohatera. Warto jednak mieć na względzie, że jeśli zostanie on uderzony, wyzerowuje się mnożnik pozwalający Loli wejść w tzw. Idol Mode. 

W grze zaimplementowano prosty system rozwoju. Pokonani przeciwnicy pozostawiają po sobie pieniądze, za które w przerwie pomiędzy kolejnymi levelami możemy kupować upgrade’y dla Copena i Loli. Wzorem Mega Mana zdobywamy również nowe bronie po uporaniu się z bossami. 

Wideo - Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper