Azure Striker Gunvolt 3

Azure Striker Gunvolt 3

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
28.07.2022
Europa:
28.07.2022
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
28.07.2022
Europa:
28.07.2022

Azure Striker Gunvolt 3 - opis gry

Azure Striker Gunvolt 3 to dwuwymiarowa gra akcji wyprodukowana przez japońskie studio Inti Creates. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch. Przy jego tworzeniu w roli konsultanta brał udział Keiji Inafune, były producent Capcom.

Fabuła - Azure Striker Gunvolt 3

Akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach ukazanych w części drugiej. Fabuła skupia się z początku na nowej postaci, Kirin. Kirin współpracuje z organizacją Shadow Yakumo zajmującą się pacyfikowaniem osób, które używają swych mocy septima do czynienia zła, przemieniając się w smoki. Jednym z takich smoków okazuje się być Gunvolt, główny bohater poprzednich odsłon cyklu. Protagonista po przegranej szybko dochodzi jednak do siebie i przypomina sobie swoją tożsamość. Wkrótce postanawia połączyć siły z Kirin, by dowiedzieć się prawdy o przyczynach ostatnich wypadków.

Rozgrywka - Azure Striker Gunvolt 3

Trzon rozgrywki nie uległ zmianie. Azure Striker Gunvolt 3 to dwuwymiarowa gra akcji inspirowana serią Mega Man. Największą nowością jest oczywiście obecność Kirin, która dysponuje unikatowym wachlarzem umiejętności, posługując się między innymi mieczem i talizmanami. W trakcie rozgrywki możemy się swobodnie przełączać między bohaterami, a w przypadku gdy Kirin straci całą energię, Gunvolt wpada w szała, niszcząc wszystko, co znajduje się w zasięgu wzroku.

Na tym nie koniec. Podobnie jak w poprzednich częściach pomocą mogą nam posłużyć wirtualne idolki, które po spełnieniu określonego warunku (uzbieraniu punktów zwanych kudosami) towarzyszą naszym zmaganiom śpiewające swoje piosenki. W trójce pojawia się siedem nowych utworów tego typu.

Nowością jest moc Image Pulse. Jeśli uda nam się pozyskać specjalne czipy, Gunvolt będzie mógł wezwać do pomocy kompanów i przeciwników z przeszłości. Łącznie jest ich ponad 150.

Co warto dodać, w Azure Striker Gunvolt 3, jak w jedynce i dwójce, zaimplementowano prosty system rozwoju.

Wideo - Azure Striker Gunvolt 3

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper