Dimension Tripper Neptune: TOP NEP

Dimension Tripper Neptune: TOP NEP

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Frontier Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
20.01.2022
Europa:
20.01.2022
Producent:
Frontier Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
20.01.2022
Europa:
20.01.2022

Dimension Tripper Neptune: TOP NEP - opis gry

Dimension Tripper Neptune: TOP NEP to strzelanina wyprodukowana przez studio Frontier Works i wydana przez Idea Factory International. Tytuł ukazał się na PC.

Rozgrywka - Dimension Tripper Neptune: TOP NEP

Akcja gry rozgrywa się w uniwersum Gamindustri znanym z odsłon serii Hyperdimension Neptunia. O ile jednak poprzednie tytuły reprezentowały przeważnie gatunek RPG, tym razem mamy do czynienia ze scrollowaną strzelaniną przywodzącą na myśl m.in. Space Harrier.

Podobnie jak w Space Harrier wydarzenia obserwujemy zza pleców naszej postaci, która mknie przed siebie eliminując nadciągających nieprzyjaciół. Nasza podopieczna posiada dwa podstawowe rodzaje ataków: bronią palną i białą. Każda z nich ma inne właściwości i przydaje się w innych sytuacjach. W trakcie zmagań gromadzimy także monety, te zaś nabijają specjalny wskaźnik, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyzwać skrzydłową, która przez pewien czas pomaga nam w rozprawie z przeciwnikami.

Dimension Tripper Neptune: TOP NEP jest grą bardzo krótką. Składa się z pięciu poziomów, które można z powodzeniem przejść w ciągu piętnastu minut (do wyboru są dwa stopnie trudności). Żywotność zabawy wydłuża obecność sieciowych rankingów z najlepszymi wynikami graczy z całego świata.

Wideo - Dimension Tripper Neptune: TOP NEP

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper