BloodRayne Betrayal: Fresh Bites

BloodRayne Betrayal: Fresh Bites

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC 7.0
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
WayForward
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
09.09.2021
Europa:
09.09.2021
Producent:
WayForward
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
09.09.2021
Europa:
09.09.2021

BloodRayne Betrayal: Fresh Bites - opis gry

BloodRayne Betrayal: Fresh Bites to dwuwymiarowa gra akcji wyprodukowana przez WayForward i wydana przez Ziggurat Interactive. Tytuł ukazał się na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Fresh Bites to remaster BloodRayne Betrayal.

Rozgrywka - BloodRayne Betrayal: Fresh Bites

W grze ponownie wcialamy się w tytułową Rayne. Bohaterka jest dhampirzycą, czyli pół-człowiekiem, pół-wampirem. Protagonistka ma zamiar dopaść Kogana, który niegdyś dopuścił się gwałtu na jej matce, doprowadzając do narodzin bohaterki. W związku z tym, że Rayne jest w połowie wampirzycą, wszelki kontakt ze światłem powoduje utratę zdrowia, które można regenerować, wysysając życiodajną posokę ze swoich przeciwników. Aby umożliwić transfuzję krwi, niezbędne jest osłabienia adwersarza - w tym celu autorzy wyposażyli kobietę w dwa typy broni: ostre sztylety oraz strzelbę. Pierwsze służą do walki w zwarciu, z kolei broń palna jest najbardziej skuteczna, gdy gracz musi zmierzyć się z wrogami preferującymi starcia na dalszym dystansie. Rozgrywka w BloodRayne: Betrayal przypomina starsze odsłony Castlevanii, tyle że w tym przypadku twórcy położyli większy nacisk na walkę, a w mniejszym na zbieranie przedmiotów i sekcje platformowe.

System walki wydaje się bardzo prosty, dzięki czemu bez większego wysiłku można łączyć dwa podstawowe uderzenia w kilkuciosiowe kombinacje. Autorzy uwzględnili kilkanaście zaawansowanych technik, jak na przykład wybicie wroga w powietrze, a następnie zmasakrowanie jego ciała w powietrzu, dekapitację głowy wywołująca fontannę krwi czy też dobicie oponenta kopnięciem w twarz. Pokonując wroga unikatową metodą, gracz otrzymuje od systemu dodatkowe punkty. Do naszej dyspozycji oddano łącznie piętnaście etapów umiejscowionych na, przed i pod zamczyskiem. Produkcję WayForward Technologies cechuje bardzo wysoki poziom trudności - z każdym kolejnym levelem gra sprawdza wszystko, czego wcześniej nauczył się gracz. Napotkani wrogowie rosną liczebnie i wybaczają mniej błędów, a do tego elementy zręcznościowe wymagają większej precyzji. Każdy etap kończy się pojedynkiem z bossem, na którego trzeba opracować odpowiednią strategię oraz poznać jego zachowania podczas walki.

Nowości - BloodRayne Betrayal: Fresh Bites

Wersja Fresh Bites nie oferuje zupełnie nowej zawartości. Twórcy poprawili oprawę graficzną, wyeliminowali bugi i dodali nowe stopnie trudności. Oprócz tego nagrano też ponownie kwestie Rayne i Kegana. W ich role wcielili się Laura Bailey i Troy Baker. 

Wideo - BloodRayne Betrayal: Fresh Bites

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper