Cat Quest + Cat Quest 2 Pawsome Pack

Cat Quest + Cat Quest 2 Pawsome Pack

7,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
The Gentlebros
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.07.2020
Europa:
31.07.2020
Producent:
The Gentlebros
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.07.2020
Europa:
31.07.2020

Cat Quest + Cat Quest 2 Pawsome Pack - opis gry

Cat Quest + Cat Quest 2 Pawsome Pack to wydanie zbiorcze zawierające dwie części serii Cat Quest. Składanka ukazała się na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Za jej wydanie odpowiadało PQube.

Cat Quest

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabuła Cat Quest ma charakter bardziej pretekstowy. Akcja rozgrywa się w świecie o nazwie Felingrad. Kręci się ona wokół bezimiennego kota, którego siostra zostaje porwana przez niejakiego Drakotha. Jak się wkrótce okazuje, nasza postać -- pozornie zwyczajny kotek -- okazuje się być legendarnym bohaterem, który jako jedyny zdolny jest pokonać terroryzujące kraj smoki.

Świat gry, po którym podróżuje nasz podopieczny, jest otwarty. Produkcja posiada strukturę typową dla gry RPG. Główny bohater odwiedza rozmaite miasta i miasteczka, gdzie podejmuje się wykonania zadań pobocznych lub głównych pchających historię naprzód. Wiele z tych zadań sprowadza się do odwiedzania dungeonów, w którym musimy szlachtować rzesze potworów (twórcy udostępnili informację mówiącą nam, jaki jest preferowany poziom doświadczenia przed wejściem do takiej lokacji).

System walki jest zręcznościowy. Główny bohater posiada do dyspozycji różne rodzaje oręża, zarówno broń białą, jak i zaklęcia różniące się np. zasięgiem oddziaływania czy możliwością nałożenia przeciwnikowi negatywnego statusu. 

Cat Quest II: The Lupus Empire

W odróżnieniu od pierwszej części tym razem twórcy oddali nam do dyspozycji dwie postacie: nie tylko kota, ale i psa. Fabuła nie odgrywa tu jednak szczególnie istotnej roli. Historia opowiada o rywalizacji między dwoma wrogo do siebie nastawionymi państwami: zamieszkanym przez koty Felingradem i należącym do psów imperium Lupus. Główni bohaterowie, przedstawiciele zwalczających się nawzajem frakcji, nieoczekiwanie muszą nawiązać ze sobą współpracę, by odzyskać należne im miejsce na tronie.

Główne założenia rozgrywki nie uległy zmianie względem poprzedniej części. Jedną z nowości jest jednak tryb multiplayer (kooperacja) dla dwóch osób.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper