NES Remix 2

NES Remix 2

8,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

Wii U 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo EAD Tokyo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
24.04.2014
Europa:
25.04.2014
Producent:
Nintendo EAD Tokyo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
24.04.2014
Europa:
25.04.2014

NES Remix 2 - opis gry

NES Remix 2 to kompilacja minigier, które oparto na klasykach Nintendo z ery 8-bitów (zupełnie innych w odróżnieniu od pierwowzoru). Tytuł ukazał się w cyfrowej dystrybucji na Wii U, a za jego produkcję odpowiadał oddział EAD Tokyo oraz niezależne japońskie studio indieszero.

Założenia “dwójki” nie zmieniły się od czasu wydanej nieco wcześniej pierwszej części. Nadal mamy tu do czynienia z licznymi wyzwaniami w szatach 8-bitowych klasyków Nintendo, choć tym razem ich dobór jest zupełnie inny. Nowy line-up tworzą m.in. Dr. Mario, Ice Hockey, Kid Icarus, Super Mario Bros. 2, Super Mario Bros. 3, Zelda II, Punch-Out!!, Metroid i Kirby’s Adventure.

Wyzwania, jakie stawia przed nami gra, bywają różne. Czasami mają związek z charakterem któregoś klasyka, innym razem oferują coś, czego na próżno szukać w oryginalnych wersjach. Patent wygląda tak jak w poprzedniej części - zaliczone zadania odblokowują kolejne, a w nagrodę otrzymujemy znaczki/naklejki, którymi potem możemy chełpić się w społecznościowym serwisie Miiverse.

NES Remix 2 wprowadza kilka nowych rozwiązań. Przede wszystkim osoby, które kupiły obie części, mogą odblokować tryb Nintendo World Championship Remix nawiązujący do turniejów organizowanych na początku lat 90. w Stanach Zjednoczonych. Otrzymujemy w nim trzy gry, a nasze zadanie polega na wykręceniu jak najlepszego wyniku, mogącego później znaleźć się w sieciowych rankingach. Druga nowość to możliwość nagrywania i publikowania filmików w internecie.

Tak jak poprzednia część, NES Remix 2 korzysta również z funkcji Off-TV Play, która pozwala grać na GamePadzie z pominięciem telewizora.

Wideo - NES Remix 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper