Guitar Hero: Van Halen

Guitar Hero: Van Halen

7,0
21 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.0
X360 6.4
Wii 7.0
PS2 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
22.12.2009
Europa:
19.02.2010
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
22.12.2009
Europa:
19.02.2010

Guitar Hero: Van Halen - opis gry

Guitar Hero: Van Halen to gra muzyczna wyprodukowana przez studio Neversoft i wydana przez Activision na PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii. Produkcja była (niemal) w całości poświęcona jednemu zespołowi.

Gra rozwija formułę Guitar Hero: World Tour pozwalając nam wcielić się w członka zespołu rockowego. Wykorzystać w tym celu możemy dedykowane kontrolery stworzone z myślą o cyklu Neversoft/Activision, czyli gitarę, perkusję i mikrofon.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gameplay nie różni się w zasadzie niczym od poprzednich części serii. Na ekranie pojawiają się nuty o pięciu różnych kolorach, a naszym zadaniem jest wciśnięcie odpowiedniego przycisku w odpowiednim czasie używając do tego jednego ze specjalnych kontrolerów (lub dbając o właściwy ton głosu). Im lepszy timing, tym więcej punktów. Z drugiej strony jeśli popełnimy zbyt dużo błędów - przegramy.

Najważniejszym trybem gry jest kariera (Career) pozwalająca prześledzić losy Van Halen począwszy od lat 70. Zaliczenie w niej kolejnych piosenek odblokowuje nowe wyzwania oraz inne atrakcje, który powinny spodobać się fanom. Z drugiej strony warto jednak dodać, że w produkcji Neversoft zabrakło byłych członków kapeli występujących w roli avatarów (Sammy’ego Hagara, Michaela Anthony’ego i Gary’ego Cherone’a), co gracze i recenzenci uznali za jedną z jej największych wad.

Oprócz tego Guitar Hero: Van Halen oferuje kilka innych trybów znanych z poprzednich części: Quickplay (możliwość rozegrania szybkich ‘partyjek’ bez zbędnych ceregieli), multiplayer z wariantem kooperacji i rywalizacji a także edytor umożliwiający tworzenie własnych piosenek. Jeśli chodzi o repertuar, twórcy wrzucili 25 kawałków Van Halen oraz 19 piosenek innych zespołów wybranych w większości przez basistę Wolfganga Van Halena.

Wideo - Guitar Hero: Van Halen

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper