Gotham City Impostors

Gotham City Impostors

6,5
28 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.7
PS3 6.9
X360 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Monolith Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
13 godzin
Liczba graczy:
12
Premiery
Świat:
07.02.2012
Europa:
08.02.2012
Producent:
Monolith Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
13 godzin
Liczba graczy:
12
Premiery
Świat:
07.02.2012
Europa:
08.02.2012

Gotham City Impostors - opis gry

Gotham City Impostors jest pierwszoosobową strzelaniną wyprodukowaną przez studio Monolith Productions i wydaną przez Warner Bros. Interactive w lutym 2012 roku na PC oraz konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Gra nie posiada kampanii dla samotnego gracza, będąc produkcją nastawioną na zabawę wieloosobową przez Sieć.

Tryb online jest w rzeczywistości jedyną możliwością zabawy w Gotham City Impostors. Gracz otrzymuje tryb wieloosobowy z trzema rodzajami rozgrywki. Wśrod nich znajdziemy klasyczny team deathmatch, Fumigation (inna nazwa popularnego trybu conquest, znanego chociażby z serii Battlefield) oraz Psych Warfare, który polega na zabraniu przeciwnej drużynie baterii, dzięki której uruchomimy własne urządzenie do prania mózgu, czyli innymi słowy, klasyczny Capture the Flag. Oprócz tego dostajemy jeszcze pięć średniej wielkości map do zmagań z innymi graczami oraz tysiące rzeczy do odblokowania. Jednak tym, co czyni z produkcji Monolith Productions tytuł wyjątkowy na tle innych gier z dystrybucji cyfrowej, jest klimat.

Gracze przejmują kontrolę nad zakręconymi zawodnikami, którzy noszą maski Batmana, Jokera i innych postaci z uniwersum Mrocznego Rycerza. Monolith Productions postawiło ponadto w swojej produkcji na standardowe w dzisiejszych czasach zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia i odblokowywanie wszelkiej maści dodatków. Możemy tu stworzyć własnego "superbohatera", dobierając mu odpowiednio strój, aparycję, rozmiar ciała, a nawet jego własny unikatowy głos. Ponadto, dostajemy masę broni, które możemy rozwijać na dziesiątki sposobów, a także wybrać jeden z wielu rodzajów szybszego poruszania się po mapach - od rolek i haków po skrzydła i niewidzialność. Poziomów do zdobycia jest ponad pięćset, wytrwałych czeka więc gra przez długie tygodnie, o ile nie miesiące.

Od strony audio-wizualnej, Gotham City Impostors prezentuje się dość przeciętnie. Tutorial wygląda bardzo dobrze, jednak w trybie wieloosobowym modele postaci są znacznie mniej dopracowane, a tekstury słabej jakości. Miłym dodatkiem jest świetny voice-acting, dzięki któremu szaleńcy przebrani za Mrocznego Rycerza lub Jokera są bardziej wiarygodni.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Gotham City Impostors

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper