Penguin Wars

Penguin Wars

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
City Connection
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.09.2017
Europa:
27.06.2019
Producent:
City Connection
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.09.2017
Europa:
27.06.2019

Penguin Wars - opis gry

Penguin Wars to gra zręcznościowa wyprodukowana przez City Connection i wydana przez Dispatch Games. Tytuł ukazał się na PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One. Był to remake klasyka z 1985 roku.

Jak wspomniano na wstępie, Penguin Wars to remake klasyka, który pierwotnie ukazał się w 1985 roku na automatach. Zasady są w gruncie rzeczy takie same jak w oryginale, przypominając trochę air hockeya. Po dwóch stronach stołu znajdują się postacie, które rzucają w siebie piłkami, mając ich do dyspozycji dziesięć. Zasadniczo rzecz biorąc, naszym zadaniem jest trafiać w rywala i tym sposobem pozbawiać go paska energii. W rzeczywistości jest jednak kilka rozwiązań, które urozmaicają rywalizację. Po pierwsze, piłki znajdujące się na zakończenie rundy po naszej stronie stołu zadają nam obrażenia, dlatego należy się postarać, żeby było ich jak najmniej. Po drugie, z czasem pojawiają się nowe mechaniki, jak przeszkody mogące odbijać piłki, podkręcane piłki czy zdolności specjalne.

Główną atrakcją gry jest tryb fabularny. Nasze zadanie polega w nim na dotarciu do Gira Gira Land. Po drodze natomiast bierzemy udział w rozmaitych zawodach, których scenariusze są różne, dzięki czemu formuła rozgrywki nie robi się nudna. Niekiedy bierzemy udział w pojedynkach jeden na jednego, innym razem stawiamy czoło całej drużynie, pokonujemy bonusowe levele, ścieramy się z bossami itd.

W Penguin Wars bardzo ważny jest też oczywiście multiplayer. Dostępne są różne warianty zabawy: jeden na jednego, dwóch na jednego czy dwóch na dwóch.

W trakcie rozgrywki możemy także odblokowywać nową zawartość (postacie, umiejętności itd.). Twórcy udostępnili także DLC “Hebereke Character Pach”, płatny dodatek oferujący kilka nowych grywalnych postaci.

Wideo - Penguin Wars

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper