Ghost Squad

Ghost Squad

6,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Polygon Magic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.10.2007
Europa:
18.01.2008
Producent:
Polygon Magic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.10.2007
Europa:
18.01.2008

Ghost Squad - opis gry

Ghost Squad to strzelanina “na szynach” wyprodukowana przez studio Sega AM2. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach, a później został przeniesiony na Wii. Za port odpowiadała ekipa Polygon Magic.

Gra posiada fabułę, ale jest ona tylko pretekstem do rozpoczęcia zmagań. Produkcja Segi pozwala nam się wcielić w członka tytułowego elitarnego oddziału, który wypełnia zadania o największym znaczeniu. W tym przypadku chodzi o porwania ważnych polityków z różnych części świata przez organizację o nazwie The Indigo Wolves.

Pod względem rozgrywki Ghost Squad to dość typowy shooter na szynach, co znaczy, że eliminujemy zakapiorów poruszając się tu tylko po ścieżkach wyznaczonych przez twórców. Zabawa oczywiście nie ogranicza się tylko do samego ukatrupiania nieprzyjaciół. Od czasu do czasu musimy też np. rozbroić bombę lub uwolnić zakładników. W pewnych sytuacjach mamy nawet możliwość wyboru ścieżki, którą podążać, co wydłuża żywotność zabawy.

Ghost Squad robi użytek z funkcji kontrolera ruchowego, dzięki czemu łatwiej jest nam celować. Twórcy pomyśleli też o wsparciu kontrolera Wii Zapper. W trakcie zmagań położymy łapę na ponad dwudziestu broniach, m.in. karabinach maszynowych, karabinach snajperskich, pistolety, strzelby i kusze. Część z nich należy odblokować.

Wersja na Wii otrzymała trochę dodatkowego contentu - tryb multiplayer dla czterech osób, sieciowe rankingi oraz tryby pozwalające zmienić stroje członków oddziału (na stroje wojowników ninja) i przeciwników. Swoją drogą wszystkich strojów jest tu czternaście.

Wideo - Ghost Squad

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper