Link's Crossbow Training

Link's Crossbow Training

6,0
10 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 6.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Strzelanina
Premiery
Świat:
19.11.2007
Europa:
07.12.2007
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Strzelanina
Premiery
Świat:
19.11.2007
Europa:
07.12.2007

Link's Crossbow Training - opis gry

Link’s Crossbow Training to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana Nintendo. Tytuł ukazał się na Wii i był sprzedawany w zestawie wraz z kontrolerem Wii Zapper. Jego założeniem było przede wszystkim przedstawić graczom możliwości kontrolerów ruchowych.

Gra nie posiada żadnych założeń fabularnych, choć sterujemy w niej Linkiem, który usiłuje zaliczyć szereg testów mających przetestować jego zdolności posługiwania się kuszą. Produkcja korzysta przy tym z graficznych assetów stworzonych na potrzeby . Na przejście czeka tu łącznie dziewięć poziomów, podczas których wykonujemy kilka rodzajów czynności. Wymienić można trzy. Pierwszy to Target Shooting. Jak sama nazwa wskazuje, musimy trafić w cel. Początkowo są one nieruchome, lecz z czasem ulega to zmianie i poziom trudności rośnie. Im lepsza celność, tym więcej punktów.

Dalsza część tekstu pod wideo

W drugim ‘trybie’ o nazwie Defender Link stoi w miejscu i zewsząd atakują go przeciwnicy. Mając możliwość obracania się wokół własnej osi musimy odeprzeć ich atak. Jeśli damy się zaatakować, liczba przyznanych punktów będzie mniejsza. Ostatni, czyli Ranger, zmienia te założenia o 180 stopni. Po pierwsze, Link ma całkowitą swobodę ruchu. Po drugie, nie bronimy się już, tylko atakujemy obozowiska nieprzyjaciela.

Oprócz tego gra posiada kilka dodatkowych atrakcji. Od czasu do czasu zdarza się, że walczymy też z bossem. W takiej sytuacji musimy znaleźć jego słaby punkt i w niego trafić. Link’s Crossbow Training oferuje także multiplayer. Gracze grając po kolei rywalizują na punkty.

Wideo - Link's Crossbow Training

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper