Get Even

Get Even

7,3
47 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.3
XONE 6.7
PC 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
The Farm 51
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
23.06.2017
Europa:
23.06.2017
Polska:
23.06.2017
Producent:
The Farm 51
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
23.06.2017
Europa:
23.06.2017
Polska:
23.06.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Get Even (PS4)
8.5
Recenzja: Get Even (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Get Even - opis gry

Get Even to gra przygodowa z widokiem z perspektywy pierwszej osoby w konwencji thrillera wyprodukowana przez polskie studio The Farm 51 i wydana przez Bandai Namco Entertainment. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Głównym bohaterem Get Even jest niejaki Cole Black. Pewnego razu budzi się on w budynku dawnego szpitala psychiatrycznego. W jego głowie kłębią się rozmaite pytania, ale na dobrą sprawę nie pamięta on wiele z wcześniejszych wydarzeń. Dobrze kojarzy tylko nieudaną próbę uratowania pewnej dziewczyny, do której przywiązano materiały wybuchowe. W odzyskaniu pamięci stara się mu jednak pomóc niejaki Red, tajemniczy facet, który uwięził Blacka i podpiął go do niezwykłej maszyny, która pozwala powracać do wspomnień.
 
W Get Even wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Wspomniany szpital psychiatryczny to nasza swego rodzaju baza wypadowa, której struktura jest liniowa. Poruszamy się po nim natrafiając na ‘ślady’ (różnego rodzaju przedmioty), które pozwalają głównemu bohaterowi zanurkować w przeszłości, a co z tym idzie lepiej zapoznać się z wydarzeniami, do których doszło. Spora część rozgrywki to przeczesywanie odwiedzanych miejsc i szukanie przydatnych dokumentów, które rzucają więcej światła na perypetie Blacka, ale produkcja The Farm 51 nie jest symulatorem chodzenia sensu stricto. Po pierwsze, od czasu do czasu bierzemy udział w strzelaninach. Nasz podopieczny może wówczas korzystać z dość zwyczajnych pistoletów i karabinów, ale też z tzw. CornerShota, który pozwala oddawać strzał zza węgła. Po drugie, gdzieniegdzie pojawiają się wyzwania wymagające ruszenia głową (zagadki stawiające nacisk przede wszystkim na spostrzegawczość). W tym kontekście warto wspomnieć o telefonie, jaki ma do dyspozycji główny bohater. Posiada on rozmaite funkcje: pozwala nie tylko odbierać niepokojące wiadomości, ale również umożliwia skanowanie miejsc w poszukiwaniu śladów, rejestrować promienie cieplne emitowane przez ciała fizyczne (termowizja), podświetlać ważne miejsca (ultrafiolet) czy po prostu służy jako przydatna mapa.
 
W budynku, w którym znalazł się Cole Black, znajdują się także inni ‘pensjonariusze’. Możemy wchodzić z nimi w interakcje, co miewa przeróżne konsekwencje.

Wideo - Get Even

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper