Galaxy on Fire 3: Manticore

Galaxy on Fire 3: Manticore

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.0
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Fishlabs Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
07.12.2016
Europa:
07.12.2016
Producent:
Fishlabs Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
07.12.2016
Europa:
07.12.2016

Galaxy on Fire 3: Manticore - opis gry

Galaxy on Fire 3: Manticore to strzelanina wyprodukowana przez studio Fishlabs Entertainment i wydana przez Deep Silver. Tytuł ukazał się pierwotnie na urządzeniach przenośnych, a później trafił też na konsolę Nintendo Switch.

Trzecia odsłona Galaxy on Fire to kosmiczna strzelanka, która pozwala nam przejąć kontrolę nad grupą najemników zwaną Manticore. Podczas rozgrywki wypełniamy rozmaite zlecenia, a wszystko dzieje się po wydarzeniu określanym jako „Shattering”, w wyniku którego zniszczona została cała flota statków kosmicznych oraz planeta.

Zlecenia można podzielić na dwa rodzaje. Ten pierwszy to główne misje, które pchają do przodu fabułę. Polegają one głównie na znalezieniu i zlikwidowaniu wskazanego celu. Drugi typ zadań to z kolei kontrakty, czyli zlecenia opcjonalne, dzięki którym zyskujemy doświadczenie i dostęp do upgrade'ów pozwalających modyfikować nasz pojazd. Ich wykonanie może być konieczne, a to za sprawą informatorów, bez których informacji nie da się odblokować misji związanych z głównym wątkiem. Wytyczne mogą być różne: eliminowanie celów, eskorta (innych statków bądź cennego ładunku), przesyłanie danych itd. Wykonanie zadania generalnie nie trwa zbyt długo (niektóre można przejść w mniej niż minutę). Na uwagę zasługuje również 'eksploracja', podczas której skanujemy pewien obszar w poszukiwaniu przydatnych informacji.

Wersja na konsolę Nintendo Switch doczekała się pewnej liczby dość znaczących zmian. Przede wszystkim jest to usunięcie systemu mikrotransakcji. Na urządzeniach przenośnych gra była dostępna za darmo, ale jednocześnie dawała możliwość nabycia pewnych rzeczy za prawdziwe pieniądze. To nie wszystko. Developer dodał też między innymi możliwość wyboru stopnia trudności (są trzy), kilka nowych lokacji, kilka nowych misji, zmodyfikowany system rozwoju powiązany z głównym wątkiem itd.

Wideo - Galaxy on Fire 3: Manticore

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper