Fuser

Fuser

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 5.0
PS4 -
XONE 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
10.11.2020
Europa:
10.11.2020
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
10.11.2020
Europa:
10.11.2020

Fuser - opis gry

Fuser to gra muzyczna wyprodukowana przez studio Harmonix i wydana przez NCSOFT. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Tytuł został wyłączony i usunięty ze sprzedaży 19 grudnia 2022 roku.

Rozgrywka - Fuser

Dalsza część tekstu pod wideo

Fuser to gra muzyczna, która pozwala nam wejść w buty DJ-a. Tytuł produkcji studia Harmonix dość dobrze oddaje istotę rzeczy. Naszym zadaniem podczas rozgrywki jest stworzenie atrakcyjnej muzyki poprzez miksowanie rozmaitych utworów. Dobierać możemy różne elementy poszczególnych kawałków. Nic nie stoi na przeszkodzie, by z piosenek Coldplay zaczerpnąć dla przykładu wokal, gitarę z Rage Against The Machine, z kolei bass od Shanii Twain. Nie ma tu specjalnych ograniczeń. Dbać musimy tylko o to, by miksy podobały się publice, a to wiąże się z dbaniem o rytm i reagowaniem na jej życzenia. Jeśli odbiorcy chcą country lub brzmień z lat 90., należy im je zapewnić. Im szybciej to zrobimy, tym więcej punktów skasujemy.

Najważniejszym wariantem rozgrywki jest ‘kampania’. W jej trakcie zaliczamy kolejne coraz trudniejsze levele, a zabawę urozmaicają pojawiające się regularnie nowe patenty i mechaniki: efekty audio, instrumenty czy suwaki regulujące tempo. Fuser posiada też multiplayer dla maksymalnie dwunastu osób. Dostępne są dwa tryby: kooperacja i Battle. Gra pozwala nam w nich miksować dla publiki złożonej z prawdziwych odbiorców, ludzi z krwi i kości. Do tego dochodzi także Freeplay, gdzie miksować możemy bez żadnych ograniczeń i wytycznych oraz obaw o wpadkę.

Ścieżka dźwiękowa składa się z kawałków wielu znanych wykonawców, jak Billie Eilish, The Chainsmokers, Imagine Dragons, Lil Nas X, Lizzo, Migos czy Post Malone. Twórcy udostępnili ponad 100 kawałków, a po premierze można też było nabyć DLC. 

Wideo - Fuser

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper