AVICII Invector

AVICII Invector

7,4
8 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.3
PC 8.3
PS4 7.5
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hello There AB
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.12.2019
Europa:
10.12.2019
Polska:
10.12.2019
Producent:
Hello There AB
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.12.2019
Europa:
10.12.2019
Polska:
10.12.2019

AVICII Invector - opis gry

AVICII Invector to gra muzyczna wyprodukowana przez studio Hello There Games i wydana przez Wired Productions. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka opiera się na dokładnie tych samych zasadach co Invector, czyli inna produkcja studia Hello There. Największa różnica to rzecz jasna ścieżka dźwiękowa, która składa się z ponad dwudziestu utworów popularnego DJ-a AVICII (zmarłego w 2018 roku). 

Dalsza część tekstu pod wideo

Obie odsłony serii Invector przypominają kultowe Amplitude oraz inne tytuły tego typu. Założenia i tu, i tam są bardzo podobne. W grze Hello There przejmujemy kontrolę nad statkiem kosmicznym, który sunie z wielką prędkością po torze, na którym porozmieszczane są symbole przycisków kontrolera. Gdy na takowy wleci, należy wcisnąć stosowny przycisk. Jeśli nam się uda, na nasze konto trafia pewna liczba punktów. Co więcej, im lepiej nam idzie, tym szybciej mknie statek, rośnie też mnożnik punktów, dzięki czemu nasz wynik może wyglądać okazalej.

Ścieżka dźwiękowa składa się łącznie z dwudziestu pięciu utworów, które możemy ogrywać na trzech stopniach trudności. W trybie singlowym (posiadającym fabułę) przemierzamy sześć widowiskowych światów, a oprócz tego twórcy przygotowali także tryb multiplayer, który umożliwia wspólną zabawę maksymalnie czterem osobom jednocześnie na podzielonym ekranie, oraz sieciowe rankingi, gdzie trafiają najlepsze wyniki graczy z całego świata.

Co warto dodać, pewien procent ze sprzedaży gry trafi do Tim Bergling Foundation (od imienia i nazwiska zmarłego artysty), fundacji pomagającej osobom zmagającym się z problemami psychicznymi i starającej się przeciwdziałać samobójstwom. 

Wideo - AVICII Invector

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper