Scribblenauts Showdown

Scribblenauts Showdown

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 6.5
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Shiver Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.03.2018
Europa:
06.03.2018
Polska:
06.03.2018
Producent:
Shiver Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.03.2018
Europa:
06.03.2018
Polska:
06.03.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Scribblenauts Showdown (PS4)
6.0
Recenzja: Scribblenauts Showdown (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Scribblenauts Showdown - opis gry

Scribblenauts Showdown to gra typu party-game wyprodukowana przez Shiver Entertainment i wydana przez Warner Bros. Interactive. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja Shiver Entertainment to kolejna odsłona popularnej serii Scribblenauts, która swoje początki miała na przenośnej konsoli Nintendo DS. Nowa część wprowadza szereg zmian do formuły, które powodują, że Showdown bliżej do gier imprezowych (nastawionych na multiplayer) niż do poprzedników, które wymagały główkowania. Mimo to gra nie odcina się całkowicie od przeszłości. Twórcy przygotowali około trzydziestu minigierek. Można je podzielić na dwa rodzaje: te, w których mamy do czynienia z rozgrywką przypominającą poprzednie części Scribblenauts, oraz bardziej zręcznościowe. W tych pierwszych podajemy nazwę rozmaitych rzeczy (musi to być rzeczownik), które w mgnieniu oka stają się dostępne do naszej dyspozycji i pozwalają (lub nie) uporać się z wyzwaniem.

Produkcja studia Shiver oferuje trzy główne warianty rozgrywki: Versus, Showdown i Sandbox. W Versus możemy grać razem z drugą osobą. Zabawa polega na rywalizacji w różnych minigrach. Kto wygra więcej konkurencji, zwycięża. Showdown to natomiast tutejsza główna atrakcja przywodząca na myśl gry planszowe. Grać mogą cztery osoby jednocześnie, które poruszają się planszy i ogrywają rozmaite minigry, od których zależy, o ile pól ruszy się dany zawodnik. Ostatni tryb, Sandbox, to ukłon w stronę fanów cyklu. Rzecz polega na 'wyczarowywaniu' przedmiotów, które pozwolą nam rozwiązać problemy napotkanych NPC-ów. Dostępnych jest w nim osiem poziomów.

Wraz z postępami gromadzimy walutę zwaną Starites, za pomocą której możemy kupować np. podpowiedzi do trybu Sandbox lub elementy służące do kustomizacji naszych avatarów (gra daje możliwość stworzenia własnych postaci).

Wideo - Scribblenauts Showdown

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper