Forward to the Sky

Forward to the Sky

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Animu Game
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
29.01.2015
Europa:
29.01.2015
Producent:
Animu Game
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
29.01.2015
Europa:
29.01.2015

Forward to the Sky - opis gry

Forward to the Sky to gra action-adventure wyprodukowana przez niezależne studio Animu Game. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach, a później trafił też na konsolę Nintendo Switch.

Fabuła - Forward to the Sky

Główną bohaterką Forward to the Sky jest księżniczka, poszukiwaczka skarbów, która przeczesuje przestworza w swoim balonie. Jej celem jest legendarna wieża, niegdyś rezerwuar magicznych kryształów dla całego świata. Niestety, w pewnym momencie wieża została przejęta przez złą wiedźmę, a latająca wyspa, na której ta się znajdowała, podryfowała w bliżej nieznanym kierunku, znikając bez śladu. Po upływie 100 lat zostaje jednak ponownie odnaleziona przez protagonistkę, której celem jest nie tylko znalezienie skarbów, ale też odkrycie wszystkich tajemnic historii.

Rozgrywka - Forward to the Sky

Podczas rozgrywki naszym zadaniem jest się dostać na szczyt wspomnianej wieży. Gra podzielona jest na levele - jest ich sześć, przy czym ostatni to starcie z bossem. Wzorem innych tytułów action-adventure w Forward to the Sky mamy do czynienia z różnymi wyzwaniami: sekcjami zręcznościowymi (w rodzaju skakania po latających platformach), rozwiązywaniem łamigłówek czy walkami. Jeśli chodzi o te ostatnie, system nie jest skomplikowany. Nasza podopieczna dysponuje dwoma combosami, za pomocą których rozprawia się z nieprzyjaciółmi. Dodać też warto, że na każdym levelu wprowadzane jest jakieś nowe rozwiązanie mające w założeniach urozmaicić rozgrywkę, jak np. silny wiatr, który jest w stanie zepchnąć bohaterkę z platform, na których stoi.

Forward to the Sky nie jest grą długą. Całość można z powodzeniem ukończyć w mniej więcej godzinę-dwie. Żywotność wydłuża poszukiwanie kryształów przechowujących istotne informacje rzucające więcej światła na fabułę i historię świata. Łącznie na odnalezienie czeka ich sto. 

Wideo - Forward to the Sky

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper