Far Cry 3 Classic Edition

Far Cry 3 Classic Edition

7,5
36 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.5
XONE 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Otwarty świat,   RPG akcji
Śr. czas:
30 godzin
Premiery
Świat:
29.05.2018
Europa:
29.05.2018
Polska:
29.05.2018
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Otwarty świat,   RPG akcji
Śr. czas:
30 godzin
Premiery
Świat:
29.05.2018
Europa:
29.05.2018
Polska:
29.05.2018

Far Cry 3 Classic Edition - opis gry

Far Cry 3 Classic Edition to ulepszona wersja produkcji Ubisoftu, która pierwotnie debiutowała w 2012 roku na PlayStation 3, Xboksach 360 oraz komputerach osobistych. Tytuł otrzymał ulepszoną oprawę. Za przygotowanie oraz wydanie gry odpowiada francuska korporacja.

Głównym bohaterem Far Cry 3 jest niejaki Jason Brody. Na „wyspę szaleńców” trafia przez przypadek, skacząc ze znajomymi na spadochronach z nadzieją na niezłą zabawę. Uśmiech na twarzach grupki znajomych szybko znika, kiedy zostają porwani przez handlarzy niewolników, żądających od ich rodziców wysokich kwot pieniędzy w ramach okupu. Przywódcą piratów jest szalony Vaas Montenegro. Chociaż Jason na początku nie potrafi się odnaleźć w brutalnym świecie, bardzo szybko zaczyna zostawiać za sobą dziesiątki zabitych. Słabości zarówno psychiczne, jak i fizyczne bohaterów, są głównym atutem strony fabularnej produkcji Francuzów.

Najważniejszym elementem Far Cry 3, i zarazem jego główną zaletą, jest wolność wyboru. Po kilku pierwszych minutach gracz dostaje w swoje ręce otwarty, bardzo duży świat gry. Lokacje, to wielki miks gęstej dżungli pełnej drzew, rzek i wodospadów oraz bunkrów, plaż i krystalicznie czystych wód. Do przemieszczania się po wyspie gracz standardowo używa pojazdów lądowych (samochody, buggy, quady), wodnych (motorówki, skutery) i powietrznych (lotnia). Śmierć można zadawać na różne sposoby i przy użyciu rozmaitych broni, których liczba zwiększa się w miarę postępów w grze. Broń możemy zdobywać za darmo (po wspięciu się na masz radiowy odsłaniamy kawałek mapy, a także otrzymujemy bezkosztowo nowe narzędzie zbrodni) lub kupować. Gracz ma możliwość jeszcze je ulepszać, tak aby odpowiadały preferowanemu stylowi gry. Oprócz rozbudowanego trybu dla pojedynczego gracza, Far Cry 3 oferuje także opcją zabawy wieloosobowej przez Sieć oraz edytor plansz.

Oprawa graficzna w Far Cry 3 może nie ustanawia nowych standardów, ale stoi na wysokim poziomie. Twórcy wielką wagę przywiązywali do detali, dzięki czemu wyspa, na której toczy się akcja gry, zaskakuje na każdym kroku, tak pod względem liczby atrakcji, jak i poziomem wykonania.

Wideo - Far Cry 3 Classic Edition

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper