Fallen Legion: Revenants

Fallen Legion: Revenants

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
YummyYummyTummy
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji,   Kolekcje
Premiery
Świat:
16.02.2021
Europa:
19.02.2021
Producent:
YummyYummyTummy
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji,   Kolekcje
Premiery
Świat:
16.02.2021
Europa:
19.02.2021

Fallen Legion: Revenants - opis gry

Fallen Legion: Revenants to dwuwymiarowa gra action-RPG wyprodukowana przez studio YummyYummyTummy i wydana przez NIS America. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch. Był on kontynuacją Fallen Legion: Flames of RebellionFallen Legion: Sins of an Empire, gier, które opowiadały tę samą historię, ale z innych perspektyw.

Fabuła - Fallen Legion: Revenants

Akcja znacznej części gry rozgrywa się w Welkin Castle, wielkim zamku unoszącym się w przestworzach i będących domem dla garstki ostatnich przedstawicieli ludzkości. Powierzchnia stała się bowiem miejscem uniemożliwiającym normalne funkcjonowanie ze względu na unoszące się w powietrzu trujące opary i grasujące potwory. 

Historia skupia się na dwóch postaciach. Pierwsza to Lucien, charyzmatyczny polityk i członek rady rządzącej społecznością zamieszkującą w zamku. Druga to Rowena, zjawa próbująca powrócić do życia, by móc dalej wychowywać swojego syna Edwina. Ta dwójka łączy siły, żeby obalić okrutnego władcę Ivora.

Rozgrywka - Fallen Legion: Revenants

Rozgrywkę można podzielić na dwie części: walki i konwersacje. System przypomina ten znany z poprzednich odsłon Fallen Legion. Walki toczą się na dwuwymiarowych planszach podzielonych na prostokątne pola, po których poruszają się jednostki nasze i naszego przeciwnika. Pod każdy przycisk kontrolera przypisany jest ktoś z naszych podopiecznych, dlatego jeśli chcemy wykonać ruch daną postacią, musimy wcisnąć przycisk za nią odpowiadający. Czynność wykonana, jeżeli wystarczająco nabity jest stosowny wskaźnik. Starcia przypominają nieco klasyczne turowe jRPG, lecz znaczenie mają również elementy zręcznościowe, np. gdy bronimy się przed atakami nieprzyjaciół.

Podczas walk rozgrywka skupia się na postaci Roweny, tymczasem za kulisami działa też wspomniany Lucien, który swoje cele realizuje nie na placu boju, tylko snując się po korytarzach zamczyska. Może on nawiązywać relacje z wpływowymi ludźmi, co z kolei przekłada się na formę naszych walczących sojuszników. 

Wideo - Fallen Legion: Revenants

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper