Earth Defense Force 6

Earth Defense Force 6

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sandlot
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.08.2022
Producent:
Sandlot
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.08.2022

Earth Defense Force 6 - opis gry

Earth Defense Force 6 to strzelanina TPP wyprodukowana przez japońskie studio Sandlot i wydana przez D3 Publisher. Tytuł jest bezpośrednią kontynuacją Earth Defense Force 5. Jego akcja rozgrywa się w postapokalitycznej rzeczywistości.

Fabuła - Earth Defense Force 6

Gra jest bezpośrednią fabularną kontynuacją Earth Defense Force 5. Akcja rozgrywa się trzy lata po wydarzeniach ukazanych w ‘piątce’. Ziemia została niemal całkowicie zrujnowana po ostatnim konflikcie z obcymi, jednak koszmar bynajmniej nie dobiega końca. Pojawia się nowe zagrożenie – dysponująca zupełnie inną technologią frakcja obcych, która zamierza dokonać procesu terraformacji planety. Kim jest i skąd wzięła się ta nowa siła? Na te pytania będzie zmuszeni znaleźć odpowiedź podczas kampanii.

Rozgrywka - Earth Defense Force 6

Założenia rozgrywki nie uległy zmianie względem poprzedników. Earth Defense Force 6 to trójwymiarowa strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Gra oferuje największą kampanię w historii cyklu składającą się z ponad 100 misji. Jedną z nowości jest kolejny typ przeciwnika, który wywodzi się z rasy zwanej kolonizatorami. Jej przedstawiciele posiadają cechy ludzkie, a także zdolność regenerowania zdrowia. Oprócz tego w ‘szóstce’ pojawiają się też dobrze znane fanom cyklu olbrzymie owady.

W Earth Defense Force 6 do dyspozycji mamy cztery różniące się umiejętnościami oraz wyposażeniem. Są to: Ranger, Wing Diver, Air Raider oraz Fencer. Wszystkie pojawiają się w ‘piatce’, jednak jednak twórcy nie omieszkali ich zmodyfikować. Gra daje nam swobodę wyboru odnośnie tego, co wybrać, warto mieć przy tym na względzie, iż niektóre klasy w warunkach pewnych misji sprawują się lepiej, a niektóre gorzej.

EDF6 posiada tryb multiplayer w formie kooperacji. Grać mogą dwie (offline) lub cztery (online) osoby jednocześnie.

Wideo - Earth Defense Force 6

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper