Kamen Rider: Memory of Heroez

Kamen Rider: Memory of Heroez

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
29.10.2020
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
29.10.2020

Kamen Rider: Memory of Heroez - opis gry

Kamen Rider: Memory of Heroez to gra akcji wyprodukowana i wydana przez Bandai Namco. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch. Powstał on na podstawie popularnego (zwłaszcza w Japonii) serialu telewizyjnego, przy czym Memory of Heroez nie jest adaptacją, tylko zupełnie nową opowieścią. 

Fabuła - Kamen Rider: Memory of Heroez

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Bandai Namco opowiada zupełnie nową historię. Akcja rozgrywa się w położonym na wyspie Sector City, gdzie trafia trzech kamen riderów: Kamen Rider W, Kamen Rider OOO oraz Kamen Rider Zero-One. Sector City to siedziba niejakiego Zeusa, szalonego i złego naukowca próbującego pozyskać energię, by stać się bogiem i w konsekwencji przejąć kontrolę nad światem.

Rozgrywka - Kamen Rider: Memory of Heroez

Kamen Rider: Memory of Heroez to dość standardowa gra akcji. W trakcie zmagań odwiedzamy różne zakątki Sector City, eliminując przeważające siły wroga. Schemat zabawy wygląda przeważnie bardzo podobnie: trafiamy do nowej lokacji, ta zostaje otoczona barierami, po czym pojawia się grupa nieprzyjaciół, z którą trzeba się rozprawić. Do wyboru mamy kilka grywalnych postaci, wspomnianych kamen riderów, którzy różnią się umiejętnościami i charakterystyką. Z czasem możemy usprawniać zdolności podopiecznych, a także dokonać transformacji poprzedzonej kultowym okrzykiem “henshin”. 

Oprócz tego walkę od czasu do czasu urozmaicają również inne aktywności, jak szukanie śladów czy przedmiotów (zdarzają się też proste łamigłówki). Bohaterowie dysponują umiejętnościami przydającymi się nie tylko do bitki, ale też eksploracji. Jeden kamen rider może przykładowo korzystać z sensora zdolnego wyłapywać położeniu poszukiwanych przedmiotów, drugi na natomiast na podorędziu linkę z hakiem, dzięki której potrafi dostać się do wyżej położonych miejsc będących poza zasięgiem pozostałych.

W grze zaimplementowano elementy RPG. Z jednej strony nasi podopieczni gromadzą doświadczenie, z drugiej zaś kody potrzebne do klecenia akcesoriów. 

Wideo - Kamen Rider: Memory of Heroez

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper