Terror of Hemasaurus

Terror of Hemasaurus

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 6.0
XSX|S -
NS -
PC 9.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Loren Lemcke
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.10.2022
Europa:
17.10.2022
Producent:
Loren Lemcke
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.10.2022
Europa:
17.10.2022

Terror of Hemasaurus - opis gry

Terror of Hemasaurus to gra zręcznościowa wyprodukowana przez niezależnego twórcę Lorena Lemcke i wydana przez Digerati Distribution. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Jego rozgrywka inspirowana była serią Rampage.

Fabuła - Terror of Hemasaurus

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabuła gry opiera się na prostych założeniach. Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdy ludzie sprowadzili na siebie katastrofę klimatyczną. My wcielamy się tutaj w wielkiego potwora w typie kaiju przyzwanego przez tzw. Kościół Świętej Jaszczurki, by pognębić ludzkość, która doprowadziła do katastrofy na skalę globalną.

Rozgrywka - Terror of Hemasaurus

Pod względem rozgrywki produkcja Lorena Lemcke przywodzi na myśl kultową serię Rampage. Gra pozwala nam przejąć kontrolę nad jednym z czterech kaiju (każdy ma własną unikatową umiejętność), który następnie pustoszy miasto, poruszając się z lewej strony w prawą. W świecie Terror of Hemasaurus prawie wszystko jest zniszczalne – samochody, drapacze chmur (które można potraktować jako kostki domina) oraz inne obiekty. 

Nasz podopieczny jest oczywiście potężny i pojedynczy ludzie nie stanowią dla niego zagrożenia, jednak nie oznacza to, że jest niezniszczalny. Demolka miasta nie odbywa się bez reakcji. Opór stawiają pojedyncze jednostki, a także policja lub w wyjątkowych okolicznościach siły specjalnie wyposażone w wyrzutnie rakiet. Generalnie im więcej nieprzyjaciół, tym większe potencjalne problemy.

Terror of Hemasaurus posiada tryb fabularny oraz skupiający się na czystej rozwałce endless, którego założenia nie odbiegają znacząco od wspomnianej serii Rampage. Dostępny jest również multiplayer dla maksymalnie czterech osób.

Wideo - Terror of Hemasaurus

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper