Dusty Raging Fist

Dusty Raging Fist

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PD Design Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-3
Premiery
Świat:
12.04.2018
Europa:
12.04.2018
Polska:
12.04.2018
Producent:
PD Design Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-3
Premiery
Świat:
12.04.2018
Europa:
12.04.2018
Polska:
12.04.2018

Dusty Raging Fist - opis gry

Dusty Raging Fist to dwuwymiarowa chodzona bijatyka wyprodukowana przez niezależną ekipę PD Design Studio. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

W produkcji PD Design Studio wcielamy się w antropomorficznego królika Dusty'ego, któremu towarzyszy dwójka towarzyszy: Kitsune oraz Darg. Gra jest prequelem Dusty Revenge. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym dochodzi do coraz bardziej niepokojących zjawisk. Miastu Double Bill Town zaczynają zagrażać siły zła z dalekiego kraju. Wszystko zaczyna się na dobre, gdy trójkę bohaterów odwiedza chłopiec o imieniu Elijah desperacko poszukujący pomocy, ponieważ jego wioska została zaatakowana. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Do wyboru mamy trzy wspomniane postacie. Różnią się one trochę umiejętnościami (ktoś jest szybszy, ktoś wolniejszy, ktoś silniejszy lub słabszy). Sterowanie jest przy tym proste i wygląda tak samo w przypadku całej trójki. Do dyspozycji mamy trzy podstawowe ataki: słabszy, silniejszy oraz działający na dłuższy dystans. Można je łączyć i w ten sposób konstruować combosy zadające nieprzyjaciołom znacznie większe obrażenia. Do tego dochodzą też specjale (każdy dysponuje innym) oraz zaklęcia i możliwość przyzywania strażników. Zaklęcia bazują na żywiołach: lodzie, błyskawicach i mroku. Nasi podopieczni zdobywają też doświadczenie, które pozwala rozwijać ich zdolności. 

To nie wszystko, jeśli chodzi o rozgrywkę. Orócz walk czekają też na nas fragmenty czysto zręcznościowe, polegające na omijaniu przeszkód. Tu i ówdzie twórcy umieścili też sekrety, jak ukryte pomieszczenia. 

Grać mogą maksymalnie trzy osoby jednocześnie. Co ciekawe, gdy gramy w singlu pomagają nam towarzysze, którzy potrafią np. usuwać niektóre przeszkody bądź eliminować snajperów.

Wideo - Dusty Raging Fist

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper