Driver 76

Driver 76

7,0
16 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sumo Digital / Reflections Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
08.05.2007
Europa:
11.05.2007
Polska:
05.07.2007
Producent:
Sumo Digital / Reflections Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
08.05.2007
Europa:
11.05.2007
Polska:
05.07.2007

Driver 76 - opis gry

Driver 76 to samochodowa gra akcji dedykowana konsolce Playstation Portable, mająca swoją premierę 8 maja 2007 roku. Europa nie musiała długo czekać, bowiem 3 dni po premierze światowej dostała swoją wersję powyższego tytułu, za którego wydanie odpowiedzialny jest Ubisoft.

Gracz wciela się tutaj w mężczyznę o imieniu Ray, który zakochał się w córce bossa mafii i aby zdobyć jego zgodę na dalsze zaloty, musi wykonywać dla niego tak zwaną brudną robotę. Akcja tej historii rozgrywa się w Nowym Jorku w roku - dedukując z tytułu - 1976. Cała przygoda podzielona jest na sześć rozdziałów, pomiędzy którymi występują klimatyczne komiksowe wstawki fabularne ładnie łączące przygodę w całość. Poruszamy się na piechotę bądź autem, a zabawa polega przeważnie na likwidacji wyznaczonych celów bądź zdobywaniu drogich aut. 

Dalsza część tekstu pod wideo
 
Twórcy gry zaimplementowali w sumie 27 misji, nie licząc pobocznych zadań, a wraz z ich przejściem gracz zdobywa nowe przedmioty w tym także bronie bądź samochody. Pojazdy ponadto mogą być modyfikowane poprzez dokupienie do nich lepszych części, czy też nitro. Nic również nie stoi na przeszkodzie, aby przemalować samochód w swoim warsztacie albo nanieść na lakier odblokowany wcześniej wzór graficzny. Jako że Driver ’76 jest prequelem Driver: Parallel Lines, znanego z konsol Playstation 2, Wii oraz Xbox, rozgrywka w obu częściach niewiele się od siebie różni. Gra posiada otwarty świat przywodzący na myśl ten z serii GTA. Jednakże natężenie ruchu i mnogość atrakcji są większe w GTA.
 
W Driver ’76 można grać w trybie multiplayer dla dwóch graczy poprzez sieć Wi-Fi, w kilka trybów zabawy. Gracze mogą również wymieniać się przedmiotami zdobytymi w głównym trybie gry. Istnieje też opcja ściągnięcia dodatków bezpośrednio przez PSP. 

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper