Driven to Destruction

Driven to Destruction

6,2
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.1
XBOX 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Monster Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.08.2004
Europa:
26.11.2004
Polska:
2004
Producent:
Monster Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.08.2004
Europa:
26.11.2004
Polska:
2004

Driven to Destruction - opis gry

Driven to Destruction (w USA znane jako Test Drive: Eve of Destruction) to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Monster Games i wydana przez Atari. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2 i Xbox.

Driven to Destruction, w odróżnieniu od poprzednich części Test Drive, rozstawia akcenty nieco inaczej. Tutaj bowiem ścigamy się po najróżniejszych wertepach zasiadając za kierownicą zdezelowanych samochodów, a nie najnowszych, lśniących modeli niedostępnych dla zwykłego śmiertelnika. Model jazdy jest oczywiście bardziej zręcznościowy/arcade’owy. Ciekawy jest system zniszczeń - otóż w naszym samochodzie kraksy mają długofalowe konsekwencje. Poobijaną furę można wprawdzie naprawiać, ale nie da się tego robić cały czas. W efekcie albo w końcu naprawy będą kosztować dużo kasy, albo lepszym rozwiązaniem okaże się kupno zupełnie nowego samochodu. Twórcy przygotowali ich ponad trzydzieści.

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym trybem gry jest kariera (Career), w której rozpoczynamy w rozpadającej się furze i stopniowo pniemy się w wyścigowej hierarchii. Z czasem odblokowujemy też nowe zawody. Co warto dodać, konkurencji jest tu ponad dwadzieścia - są to nie tylko zwykłe wyścigi na zamkniętych torach, ale także demolki na arenie (ostatni sprawny samochód wygrywa), próba przejechania pięciu okrążeń podczas gdy reszta próbuje nas powstrzymać, wyścigi od checkpointu do checkpointu czy rozbijanie samochodu wskazanego przeciwnika.

Oprócz tego dostępny jest też Arcade, w którym czeka na nas szereg innych wyzwań (odblokowujących dodatkową zawartość), oraz Dare Mode, tryb z rozmaitymi wyzwaniami. Grać można też rzecz jasna w multiplayerze - jednocześnie rywalizować może maksymalnie czterech graczy (tylko w wariancie lokalnym).

Wideo - Driven to Destruction

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper