Dream Alone

Dream Alone

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Warsaw Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Horror
Premiery
Świat:
25.05.2018
Europa:
25.05.2018
Polska:
25.05.2018
Producent:
Warsaw Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Horror
Premiery
Świat:
25.05.2018
Europa:
25.05.2018
Polska:
25.05.2018

Dream Alone - opis gry

Dream Alone to dwuwymiarowa gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez polskie studio WarSaw Games i wydana przez Fat Dog Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach Xbox One i Nintendo Switch.

Tajemnicza choroba dociera do cichej i pokojowej wioski. Mieszkańcy jeden po drugim zapadają w śpiączkę. Całe rodziny stają się jej ofiarami, gdy ludzie w jednej chwili padają niby martwi. Kiedy najbliżsi młodego Irry również zostają dotknięci przeklętą chorobą, chłopak natychmiast wyrusza w podróż, by odnaleźć mityczną czarodziejkę Lady Death. Mówi się, że posiada ona zdolności, które pozwalają na zatrzymanie, bądź nawet odwrócenie skutków choroby.

Pod względem rozgrywki produkcja studia WarSaw Games nawiązuje do takich gier, jak Limbo. Nasz podopieczny przemierza różne miejscówki, np. mroczne lasy, cmentarze, pola bitwy, opuszczone miasta itp. Stopień trudności nie należy do niskich. Plansze najeżone są niebezpieczeństwami, a drobny błąd, jak chociażby źle wymierzony skok, jest równoznaczny ze zgonem. Oprócz wyzwań bardziej zręcznościowych natknąć możemy się również na mniej lub bardziej skomplikowane łamigłówki mogące polegać m.in. na dezaktywacji pułapek za pomocą obiektów. Grając, odkrywamy stopniowo prawdę o chłopaku i rozgrywających się wydarzeniach.

To nie wszystko. Z czasem główny bohater zyskuje również dodatkowe moce znacząco poszerzającego jego możliwości. Jest to zdolność umożliwiająca tworzenie klonów, przyzywania magicznego światła rozświetlającego ciemne pomieszczenia czy odwiedzanie alternatywnych wymiarów (te same lokacje różniące się pewnymi rzeczami i dodające do kilmatu nieco horrorowego posmaku).

Wideo - Dream Alone

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper