Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2: The Phantom Fortress

Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2: The Phantom Fortress

7,6
10 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
14 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.03.2006
Europa:
11.07.2008
Polska:
25.06.2010
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
14 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.03.2006
Europa:
11.07.2008
Polska:
25.06.2010

Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2: The Phantom Fortress - opis gry

Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2: The Phantom Fortress to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez japońskie studio CyberConnect2 i wydana przez Bandai Namco. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation Portable.

The Phantom Fortress to rozbudowana edycja pierwszej części Ultimate Ninja Heroes, gry, która była z kolei (pociętą) konwersją Naruto: Ultimate Ninja z PlayStation 2. Rozgrywka nie uległa zmianie względem poprzednika. W starciach bierze udział maksymalnie sześć postaci - po trzy na jedną ekipę. Łącznie twórcy oddali do naszej dyspozycji 23 postacie - o trzy więcej niż poprzednio. Ultimate Ninja Heroes 2 to dwuwymiarowa bijatyka, w której walczący mogą jednak przeskakiwać między ‘lokacjami’ na wielopoziomowych arenach. System walki jest dość uproszczony. Za wszystkie ataki odpowiada ‘kółko’, które w połączeniu z kierunkami d-pada pozwala odpalać rozmaite techniki (także te specjalne dostępne po nabiciu chakry). Nowością w ‘dwójce’ jest możliwość wyekwipowania skillów oraz przedmiotów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Najważniejszy jest tym razem tryb fabularny występujący tu pod nazwą Mugenjo Mode (poprzednia część nie posiadała żadnej fabuły). Historia kręci się wokół tytułowej fortecy, którą przeczesują nasi podopieczni. Podczas rozgrywki wygląda to tak, że odwiedzamy kolejne pomieszczenia, staczając w nim walki oraz biorąc udział w minigierkach. Zaliczając kolejne wyzwania otrzymujemy punkty, które pozwalają odblokować bonusy w rodzaju ilustracji czy utworów muzycznych. Wszystkich pięter jest łącznie sto.

Jeśli chodzi o pozostałe tryby, to ich lista wygląda podobnie jak w poprzedniku. Dostępny jest między innymi Heroes Mode, w którym staczamy serię kilku walk trzyosobową drużyną, oraz multiplayer dla dwóch osób. Nowością jest dodanie lobby, w których przebywać może jednocześnie do szesnastu graczy.

Wideo - Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2: The Phantom Fortress

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper