The Con

The Con

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Think & Feel
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.09.2005
Europa:
18.10.2007
Producent:
Think & Feel
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.09.2005
Europa:
18.10.2007

The Con - opis gry

The Con to trójwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez studio Think & Feel i wydana w Europie przez SouthPeak Interactive. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation Portable w 2005 roku.

The Con to bijatyka przywodząca na myśl popularny film Fight Club, który opowiadał -- w sporym uproszczeniu -- o ulicznych bitkach. Gra pozwala nam się wcielić w postać (twórcy przygotowali dwadzieścia postaci różniących się parametrami lub stworzyć własną w edytorze), który/która zostaje wprowadzony/a do ciemnego światka ulicznych wojowników. Produkcja Think & Feel posiada fabułę, ale nie jest ona szczególnie istotna.

Dalsza część tekstu pod wideo

Generalnie główny wątek sprowadza się do pięcia w hierarchii wspomnianego światka. Kierujemy w jego trakcie poczynaniami trzech zawodników. Dzięki wygranym pojedynkom zdobywamy szacunek, który jest niezbędny aby kontynuować zmagania, ale poza tym potrzebujemy również pieniędzy. Te można zarabiać obstawiając wynik walk. Co ciekawe, nie musimy tego robić przed jej rozpoczęciem. Decyzję można podjąć także w trakcie jej trwania.

Każda z postaci dostępnych w grze reprezentuje jeden z pięciu stylów walki: Boxing, Wrestling, Kick Boxing, Tae Kwon Do albo Jeet Kune Do (jeśli postanowiliśmy stworzyć własną postać to sami możemy jej dobrać pożądany styl). Przyciski ‘geometryczne’ konsoli odpowiadają za ich kończyny, czyli podobnie jak w serii Tekken. Style walki, podobnie jak wygląd podopiecznego/podopiecznej, można modyfikować.

The Con oferuje kilka wariantów rozgrywki. Oprócz trybu fabularnego są to także tryby standardowe jak na bijatykę przystało: time attack, survival i arcade.  Do tego dochodzi również multiplayer dla maksymalnie dwóch osób.

Wideo - The Con

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper